Skocz do zawartości
Jacek198

Czemu sie wiesza ??

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tam mam Athlona 1700+@2325MHZ vcore 1,63. Ogólnie chodzi spoko moge zostawić na cały dzień United Devices Agenta. Testowałem go już 8 h na CPU Stabtest i także 8 h Hot CPU Tester. Wszytko bez zawieszania. No problem. Ale komp lubi sie czasami zawiesić przy ładowaniu planszy w Quake II/III i w RTCW oraz wiesza sie w Sims-ach. Mam zasilacz 300 Watt (rubikon) i podejżewam ze to jego wina (bo grzeje sie tak ze szkoda gadać). Co wy obstawiacie ? Może ktoś mieszka w poznaniu i pożyczył by na kilka godzin jakią lepszą zasiłke. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnych przykladow jest masa! Najczestsza ich przyczyna jest zasilka i pamiec. 

I jeszcze mam pytko zapodales mu prime??

Nie nie próbowałem prima, zaraz spróbuje. Pamieć napewno nie bo sprawdzałem MemoryTestem i chodzi bezproblemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jakims progsem np. speedfanem jakie sa wachania napiec jak duze to na 99% rubikon

sprawdzałem lekkie wachania są, napiecia w tej chwili przy ful load 12V=12,192V

5V=4,9V

3,3V=3,216V

 

aha z kąd pociagnac prime 95 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ten rubikon nazywany zwykle goofnem jeszcze sobie radzi z tak mocno podrasowanym procem i grafą.....Aż dziwne :?

No właśnie nie wiadomo czy sobie radzi. Ale dodam ze napięcie pamięci jest zwiększone do 2,85 V 8)

 

P.s. z kad można tego prime pociągnąc :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ten rubikon nazywany zwykle goofnem jeszcze sobie radzi z tak mocno podrasowanym procem i grafą.....Aż dziwne :?

No właśnie nie wiadomo czy sobie radzi. Ale dodam ze napięcie pamięci jest zwiększone do 2,85 V 8)

 

P.s. z kad można tego prime pociągnąc :?:

jak to nie wiadomo :? jesli wierzyc czujnikom to sobie radzi napiecia w granicach normy nawet powiedzialbym ze niemal idealne :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za male napiecie na procka dales.

niekoniecznie bo dziwny jest fakt ze cpu tester i stabetest przechodza bezblednie. Primem 95 musisz go przejechac wtedy bedziesz wiedzial albo po prostu vcore podniesc i wtedy sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za male napiecie na procka dales.

niekoniecznie bo dziwny jest fakt ze cpu tester i stabetest przechodza bezblednie. Primem 95 musisz go przejechac wtedy bedziesz wiedzial albo po prostu vcore podniesc i wtedy sprawdzic

No właśnie z kąd Prime 95 pociągnąć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazie nie ma :-). Ale znalazłem szukając przez google :-). Więc przy prime sie wywalał. Więc zwiększyłem vcore 1,65 i jest dobrze :-) jak narazie. Dam znac wrazcie czego później. Teraz tylko sie modle zeby Rubikon nie nawalił :-).

 

Pozdrowinka i wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...