Skocz do zawartości
kuku8

Komputer do 4800zł z monitorem

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze ;)Proszę Was o pomoc w dobraniu stacjonarki wraz z monitorem. Miałem już brać zestaw, ale... co forum to mi co innego podają. Jako, iż uważam, że tutaj są profesjonaliści piszę do Was o szczerą opinie, pomoc i ocene zestawu. Zestaw ma być z monitorem.Maksymalna cena może wynieść 4800zł (wiadomo te 50zł zawsze można dołożyć, jak trzeba). Używać będę do gier np. Bf3/4, Fifa 14 itp.Również chciałbym używać go do podstaw programowania (AutoCad, Corel)Nie wymagam by każda gra musiała być na Full detalach z dodatkami, wygładzeniem krawędzi itp, ale ma być na dobrych, wysokich detalach. Każdy podzespół ma mieć swoją klasę, tzn nie chcę by procesor był najlepszy a płyta z drugiej strony ;)Moja propozycja:Procesor : Intel Core I5 4670K - 880; Płyta głowna Asrock Z87 Extreme 4/ MSI Z87 G45 - ok 540 zł(którą uważacie za lepszą i dlaczego)Pamięć RAM : Crucial Ballistix 1600MHz CL9 8GB - 250 złK.graficzna : Gigabyte GTX 760 OC - 1000złDysk Twardy : Seagate Barracuda 1Tb, 7200RPM - 250złDysk SSD : Kingston V300 120Gb - 340złZasilacz SilentiumPC Deus M1 650W - 260złObudowa Enermax Ostrog Giant - 310złNapęd : LG GH24NS95 - 70złChłodzenie CPU : Thermalright Macho HR-02 BW - 190złPasta termoprzewodząca Zalman ZM-STG2 - 30złMonitor : LG E3442V-BN - 600złSuma : ok 4800złI teraz moje pytania : 1. Pewna osoba napisała, żę podany zasilacz jest awaryjny. Czy to prawda, jaki polecacie?2. Również skomentowała dysk ssd - nie poleca, bo jest problem z serią przez błędny firmware Proszę o podanie swojego zestawu oraz skomentowanie czemu dana część, a nie inna. Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...