Skocz do zawartości
Caleb

AMD R9 290 / R9 290X Hawaii - Następcy HD 7900

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro nie będzie premiery :f
Ponoć brakuje sampli na preordery z BF4 i dla redakcji.

 

//EDIT - 15.10 nigdy nie miał być datą premiery. Teraz mówi się o premierze razem z BF4

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalk
 

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż szału nie ma póki co. Jak Nvidia pójdzie w dół z cenami GTX 780 to nie wróże sukcesów tym nowym radkom na chwilę obecną. Dostaniemy nieco większy przyrost wydajności. Dobre dla kogoś kto się przesiada z średniej półki. Ale z GTX 770/780 to już niekoniecznie. Ja tam poczekam na testy i raczej poczekam na nowe Geforce'y ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż szału nie ma póki co. Jak Nvidia pójdzie w dół z cenami GTX 780 to nie wróże sukcesów tym nowym radkom na chwilę obecną. Dostaniemy nieco większy przyrost wydajności. Dobre dla kogoś kto się przesiada z średniej półki. Ale z GTX 770/780 to już niekoniecznie. Ja tam poczekam na testy i raczej poczekam na nowe Geforce'y Dołączona grafika

 

Ze szalu nie bedzie w porownaniu do 780 to raczej wiadome bylo. Duzo wiecej sie fizycznie nie da wycisnac z 28nm.

 

Jak Nvidia wypusci Maxwella w 28nm to tez pewnie jakichs super przyrostow nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo to masz już w rekach r9-290/x referent czy custom ???

Nic nie mogę powiedzieć co i jak. Nawet nie Wiem co to za karta jest Dołączona grafika Ale zapowiada się ma masakra. Pod każdym względem.

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik bardzo przyjemny nie powiem. Co prawda procesor do testów wybrali nie byle jaki.

Używamy go od ponad roku - przy GTX Titan i GTX 780 był ten sam... więc można sobie coś wydumać Dołączona grafika Procek ma wyłączone HT .

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie wk**** czerwoni. Czekam na tego hd 290 / X, a oni wielką łaskę robią i nawet nie zamierzają podać daty premiery. W dupach im się poprzewracało...  Jak się okaże, że nowe radeony będą cenowymi i wydajnościowymi konkurentami gtx 780 to na złość chyba pódję do zielonych ^^

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było : 

http://www.guru3d.com/news_story/radeon_r9_290_(non_x)_launch_date_revealed.html

24.X (290X) i 31.X(290) o naszej 17:00 podobno znika NDA.  Czyli jutro powinniśmy zobaczyć co wyłoży AMD na stół. 

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...