Skocz do zawartości
Caleb

AMD R9 290 / R9 290X Hawaii - Następcy HD 7900

Rekomendowane odpowiedzi

 Myślałem, że na Hardware.Info coś jest, ale jeszcze nie. Mam ewidentne efekty odstawienia Dołączona grafika  (WOT na gt210 chodzi, sprawdziłem wczoraj). Czy ktoś może wie jak może wpłynąć na wydajność r290x  skojarzenie silnika Wieska 2 z technologiami NV ? Dużo hałasu o nic czy na jesień upgrade Dołączona grafika ?

 

A jednak jest

Edytowane przez YARPS DRITT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wszystkie testy wygladaja obiecujaco. Ceny tych kart z niereferencyjnym chlodzeniem sa teraz takie same jak gtx780 (380£/1850zl), wiec juz nie wyraznie tansze. Biorac pod uwage ze 780 tez kreca sie niezle, a krecone daja rowniez przyzwoite rezultaty, ktora karte lepiej brac? Czy Radki dalej maja spadki fpsow (niskie minimalne) ,freezey?? Czy amd to naprawilo w koncu w sterownikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan

Po zobaczeniu iż proponowana data to 14.01.14(ostatnia aktualizacja) w Polsce, zaczynam szukać poza Polską.

Koledzy, jeśli ktoś zna adres gdzie te karty(Sapphire TRI-X r9 290X) można zamówić proszę o informację(gdziekolwiek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje kubel zimnej wody i poczekac... Dołączona grafika

 

ja tam żałuję że go sobie nie wylałem na łeb gdy kupiłem referenta 680 praktycznie w pierwszym żucie na polskę (z małej specjalnie)  a trzeba było poczekać miesiąc lub dwa i kupić wypasionego nie referenta :D

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki zaje.... są ???A mogłem nie sprzedawać 290 :( ...

Ludzie się rzucili na radeony do kopania kryptowalut. Praktycznie od połowy grudnia nie da się dostać w sklepie internetowym / stacjonarnym hd7970/r9 280x i wyższych modeli. A jeśli już jakieś są dostępne to karty są albo zbyt drogie albo znikają momentalnie. Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan

Po zobaczeniu iż proponowana data to 14.01.14(ostatnia aktualizacja) w Polsce, zaczynam szukać poza Polską.

Koledzy, jeśli ktoś zna adres gdzie te karty(Sapphire TRI-X r9 290X) można zamówić proszę o informację(gdziekolwiek).

 

Hiszpania może być? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak taniej jak w u nas, przy kursie 4,25.

 

Edit:

 

Jak tak przeglądam strony to w tych pieniądzach(+100PLN) można kupić nówkę 780 TI... I co tu robić ?

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem właśnie wczoraj EVGA GTX780ti SC ACX i jestem mega zadowolony...

Prócz delikatnie piszczących cewek wszystko śmiga aż miło :D, a też w sumie chciałem czekać na jakiegoś dobrego 290x non-ref - nie żałuję swojej decyzji.

Także bierz 780ti - świetny wybór :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...