Skocz do zawartości
Caleb

AMD R9 290 / R9 290X Hawaii - Następcy HD 7900

Rekomendowane odpowiedzi

Usunięcie msi afterburner z autostartu nic nie pomoże. Skonfiguruj ten profil 2d/3d w ustawiniach afterburnera, no chyba że masz podłączone 2 monitory o różnej rozdzielczości to wtedy i tak karta będzie cały czas w trybie 3d.

 

Tapatapatap Flex2

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem wczoraj na 1370 , grałem na takich taktach około 30 min w W3 i było spoko.Ale już dziś winda ani razu nie wstała :/ Memki faktycznie Elpidy, czyli za dużo z nich nie wyciągnę, zegar też powyżej 1080 wali artefakty.Power limit dałem na 30+. Temperatura znośna, max 80 stopni ale bez słuchawek nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno małe pytanko. Kiedy zostawiam wentyle ręcznie na 70%mozna usłyszeć delikatny , wnerwiajacy, nie równomierny warkot. Nie ma tego dźwięku kiedy Buda leży na boku.Czy to efekt tego że karta nie jest w idealnym poziomie ? Czy po prostu znak że czas się już jej pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Chce wymienić na coś mocniejszego swego staruszka 580GTX. Znalazłem np. Sapphire Radeon R9 290 TRI-X OC, 4GB GDDR5 (512 Bit) HDMI, 2xDVI, DP, FULL (11227-13-40G) za 890zł. Czy jest sens, czy polecilibyście jakiś inny wariant. Z góry dzięki za pomoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze w tej cenie R9 390X który ma 8GB ramu. To będzie chyba dobry wybór. Procek i5 2500k na stałe turbo 3700mhz, mobo Asus P8P67 Pro B3, ram 16gb 4x4 Corsair Venegence CL9 1600mhz. Winda 10 na ssd Crucial MX500. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uparty co do Radeona nie jestem ale kiedyś kilka miałem i myślałem by może odtworzyć ten romans. ;) 

Wy na pewno lepiej wiecie bo ja nieco wypadłem z obiegu. 

Rozumiem, że mój komp ogarnie np. GTX 1070 Ti? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kwestia danej gry, ale na twoim miejscu wymieniłbym 2500k na 2600k. Taka zmiana to koszt ok 200zł, część budżetu na GPU bym poświecił właśnie na zmianę na 8-wątkowca.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...