Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Caleb

AMD R9 290 / R9 290X Hawaii - Następcy HD 7900

Polecane posty

Jutro nie będzie premiery :f
Ponoć brakuje sampli na preordery z BF4 i dla redakcji.

//EDIT - 15.10 nigdy nie miał być datą premiery. Teraz mówi się o premierze razem z BF4

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalk

Edytowano przez radiergummi

Pamiętaj że to jest crossfire, sam mam gtx 670 sli i nie zawsze działa!

Tymbardziej że crossifre od niedawna ogarnia temat frame pacingu... 

Edytowano przez irokez85

Cóż szału nie ma póki co. Jak Nvidia pójdzie w dół z cenami GTX 780 to nie wróże sukcesów tym nowym radkom na chwilę obecną. Dostaniemy nieco większy przyrost wydajności. Dobre dla kogoś kto się przesiada z średniej półki. Ale z GTX 770/780 to już niekoniecznie. Ja tam poczekam na testy i raczej poczekam na nowe Geforce'y ;)

Jeśli sugerując się tym co podał radiergummi to ciągnie prawie tyle  co Titan i więcej niż  780. Nie wspominając już o R290X.  Niezłe grzałki się szykują.

Wg recenzji na TPU R280X w grach ma mniejsze zapotrzebowanie na waty, niż GTX 780, ale w furmarku sytuacja się odwraca. Po 290X na pewno nie ma co się spodziewać lodówki. :)

Cóż szału nie ma póki co. Jak Nvidia pójdzie w dół z cenami GTX 780 to nie wróże sukcesów tym nowym radkom na chwilę obecną. Dostaniemy nieco większy przyrost wydajności. Dobre dla kogoś kto się przesiada z średniej półki. Ale z GTX 770/780 to już niekoniecznie. Ja tam poczekam na testy i raczej poczekam na nowe Geforce'y Dołączona grafika

Ze szalu nie bedzie w porownaniu do 780 to raczej wiadome bylo. Duzo wiecej sie fizycznie nie da wycisnac z 28nm.

Jak Nvidia wypusci Maxwella w 28nm to tez pewnie jakichs super przyrostow nie bedzie.

ooooo to masz już w rekach r9-290/x referent czy custom ???

Nic nie mogę powiedzieć co i jak. Nawet nie Wiem co to za karta jest Dołączona grafika Ale zapowiada się ma masakra. Pod każdym względem.

Edytowano przez Caleb
  • Upvote 2

Nic nie mogę powiedzieć co i jak. Nawet nie Wiem co to za karta jest Dołączona grafika Ale zapowiada się ma masakra. Pod każdym względem.

Na dole wynikow jest napisane Driver name - Radeon 290 :D

Edytowano przez brym

Wynik bardzo przyjemny nie powiem. Co prawda procesor do testów wybrali nie byle jaki.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalk

Wynik bardzo przyjemny nie powiem. Co prawda procesor do testów wybrali nie byle jaki.

Używamy go od ponad roku - przy GTX Titan i GTX 780 był ten sam... więc można sobie coś wydumać Dołączona grafika Procek ma wyłączone HT .

Edytowano przez Caleb

Coraz bardziej mnie wk**** czerwoni. Czekam na tego hd 290 / X, a oni wielką łaskę robią i nawet nie zamierzają podać daty premiery. W dupach im się poprzewracało...  Jak się okaże, że nowe radeony będą cenowymi i wydajnościowymi konkurentami gtx 780 to na złość chyba pódję do zielonych ^^

Edytowano przez kkNd!

Ale wyniki najwyraźniej musiał zdjąć z głównej. Widać mimo zamaskowania to było zbyt oczywiste Dołączona grafika

A jednak jest dalej na stronie.

Edytowano przez rafa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.