Skocz do zawartości
grzegrz

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze w dziale PC istnieje taki temat do wylewania przez blaszanych rycerzy swoich mokrych snów o GTA 5 na PC ;] zakładam temat o tej jak na razie ekskluzywnej dla konsol grze w odpowiednim dla niej dziale. 

 

Trailerek:

http://youtu.be/CAPeinIvs6U

 

 

To, ze Rockstar w dobę zarobił na grze 800 000 000 $$$$ to już zapewne wiecie. To, że to najlepiej sprzedająca się gra w Polsce w ciągu pierwszej doby (60 000 sztuk i to gry na konsole, nie PC) - też już wiecie. 

 

Ja dodam od siebie, że nie mam i nie gram w to Dołączona grafika  .... jeszcze, ale widząc z internetów jak to wygląda w ruchu i czytając opinie takich i innych ludzików śmiem twierdzić, że to GOTY i basta. Do czasu uruchomienia GTA Online zamierzam nabyć drogą kupna swój egzemplarz i pobiegać z kimś z tego kurvi.idołka - działu Konsole na forum PJURPISI po mieście i zrobić jakąś rozpierduchę Dołączona grafika

Edytowane przez grzegrz
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Zauważyliście w ostatnich dniach wzrost przestępczości na ulicach Waszego miasta? Więcej kradzieży samochodów, napadów na banki, uprowadzeń dla okupu i pospolitych rozbojów? Jeśli czujecie się przytłoczeni falą bestialskiej przemocy, której nie potrafią okiełznać służby porządkowe, to możecie podziękować Grand Theft Auto. Przecież od dawna wiadomo, że produkcje Rockstar są odpowiedzialne za wypaczanie młodych umysłów, globalny kryzys gospodarczy i wszelkie społeczne patologie. Teraz pozostaje zmówić paciorek, bowiem piąta odsłona serii właśnie trafiła na sklepowe półki, więc sytuacja z pewnością nie zmierza ku lepszemu. Zupełnie innego zdania będą jednak miliony graczy, którzy wyraźnie zaznaczyli w swoich kalendarzach moment premiery Grand Theft Auto V, gotowi doszczętnie zrujnować resztki swojej rozchwianej psychiki. Osobiście również postanowiłem zaryzykować i odkurzyłem redakcyjną konsolę, aby zwiedzić słoneczne Los Santos w oryginalnej postaci, pomimo iż niecierpliwie wypatruję zapowiedzi wersji pecetowej. Czy warto było czekać? Zdecydowanie! Piąte wcielenie Grand Theft Auto to prześwietny sandbox, kilkadziesiąt godzin znakomitej zabawy, powrót do najlepszych tradycji i ostateczne potwierdzenie, że możliwości obecnych konsol uległy wyczerpaniu...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum gra w GTA on-line? Wczoraj mi się przypomniała gra. Mam 16 lvl i fajnie byłoby pograć wspólnie. Ciężko znaleźć kogoś kto ogarnia, żeby pograć z nim więcej niż 1 misje. Do gry zazwyczaj dołącza tylko 1-2 osoby. Może znacie jakieś polskie ekipy? Dołączyłem do takiej na #2 w rankingu "MP3". ale to wiele nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj odkurzyłem GTA i zrobiłem pierwszą misję online w Heists, nawet spoko, tylko potem jakiś szczyl się do mnie dowalił i robił wszystko co w jego mocy, żeby mi zepsuć zabawę... no ale taki urok gry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...