Jump to content
Sign in to follow this  
grzegrz

Grand Theft Auto V

Recommended Posts

Jako, ze w dziale PC istnieje taki temat do wylewania przez blaszanych rycerzy swoich mokrych snów o GTA 5 na PC ;] zakładam temat o tej jak na razie ekskluzywnej dla konsol grze w odpowiednim dla niej dziale. 

 

Trailerek:

http://youtu.be/CAPeinIvs6U

 

 

To, ze Rockstar w dobę zarobił na grze 800 000 000 $$$$ to już zapewne wiecie. To, że to najlepiej sprzedająca się gra w Polsce w ciągu pierwszej doby (60 000 sztuk i to gry na konsole, nie PC) - też już wiecie. 

 

Ja dodam od siebie, że nie mam i nie gram w to Dołączona grafika  .... jeszcze, ale widząc z internetów jak to wygląda w ruchu i czytając opinie takich i innych ludzików śmiem twierdzić, że to GOTY i basta. Do czasu uruchomienia GTA Online zamierzam nabyć drogą kupna swój egzemplarz i pobiegać z kimś z tego kurvi.idołka - działu Konsole na forum PJURPISI po mieście i zrobić jakąś rozpierduchę Dołączona grafika

Edited by grzegrz
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórym trudno pogodzić się z faktem nieistnienia czegoś na danej platformie. Dlatego między innymi tak wygląda to forum i ten temat.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha. temat bez sensu. nikomu niepotrzebny. ważne ze powstał zgodnie z regułami Dołączona grafika

 

 

LOL

Gra na konsole w temacie o konsolach - bez sensu

Gra na konsole w temacie o PC - seems legit

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączona grafika

Zauważyliście w ostatnich dniach wzrost przestępczości na ulicach Waszego miasta? Więcej kradzieży samochodów, napadów na banki, uprowadzeń dla okupu i pospolitych rozbojów? Jeśli czujecie się przytłoczeni falą bestialskiej przemocy, której nie potrafią okiełznać służby porządkowe, to możecie podziękować Grand Theft Auto. Przecież od dawna wiadomo, że produkcje Rockstar są odpowiedzialne za wypaczanie młodych umysłów, globalny kryzys gospodarczy i wszelkie społeczne patologie. Teraz pozostaje zmówić paciorek, bowiem piąta odsłona serii właśnie trafiła na sklepowe półki, więc sytuacja z pewnością nie zmierza ku lepszemu. Zupełnie innego zdania będą jednak miliony graczy, którzy wyraźnie zaznaczyli w swoich kalendarzach moment premiery Grand Theft Auto V, gotowi doszczętnie zrujnować resztki swojej rozchwianej psychiki. Osobiście również postanowiłem zaryzykować i odkurzyłem redakcyjną konsolę, aby zwiedzić słoneczne Los Santos w oryginalnej postaci, pomimo iż niecierpliwie wypatruję zapowiedzi wersji pecetowej. Czy warto było czekać? Zdecydowanie! Piąte wcielenie Grand Theft Auto to prześwietny sandbox, kilkadziesiąt godzin znakomitej zabawy, powrót do najlepszych tradycji i ostateczne potwierdzenie, że możliwości obecnych konsol uległy wyczerpaniu...

Edited by Caleb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z forum gra w GTA on-line? Wczoraj mi się przypomniała gra. Mam 16 lvl i fajnie byłoby pograć wspólnie. Ciężko znaleźć kogoś kto ogarnia, żeby pograć z nim więcej niż 1 misje. Do gry zazwyczaj dołącza tylko 1-2 osoby. Może znacie jakieś polskie ekipy? Dołączyłem do takiej na #2 w rankingu "MP3". ale to wiele nie pomogło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno to nazwać odkopywaniem, bo sam dział o konsolach zarasta pajęczynami ;) Ja gram. Możemy się ugadać na jakąś partyjkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też wczoraj odkurzyłem GTA i zrobiłem pierwszą misję online w Heists, nawet spoko, tylko potem jakiś szczyl się do mnie dowalił i robił wszystko co w jego mocy, żeby mi zepsuć zabawę... no ale taki urok gry online.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba grać ze swoimi, jak w każdym team online. Wtedy idzie dobrze. Ja sprzedałem konsolową wersję. Będę grać w jedyny słuszny port PCe.Tam będę ogarniać online. Polecam się do gry :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.