Skocz do zawartości
CrazzyIwan

HyperX 1x4GB CL11 ?

Rekomendowane odpowiedzi

HyperX blue chyba innych niż CL9 nie sprzedają.. ok jutro sprawdzę bios. Dziwiłem sę czemu w indeks wydajności pamięci 5.9 pkt. A wszystko inne powyżej 7, stąd moja niepewność.

Z czasem dokupie jeszcze 1 kość. Narazie 4GB dla mnie starcza. Nie gram. Dzięki za super szybką odp :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy strata , to tylko liczby nie mające prawie żadnego pokrycia w rzeczywistości .Raptem 2-3% różnicy w wydajności , co szału nie robi .Na nowszych platformach jest jeszcze gorzej , bo różnic już nie ma żadnych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy strata , to tylko liczby nie mające prawie żadnego pokrycia w rzeczywistości . Raptem 2-3% różnicy w wydajności , co szału nie robi . Na nowszych platformach jest jeszcze gorzej , bo różnic już nie ma żadnych .

Między CL9 i CL11? Oczywiście, że będą, więc z tym "żądnych" to spore nadużycie :> W grach to może i mało znaczące, ale w normalnym użytkowaniu szybsze pamięci trochę jednak pomagają. Co nie zmienia faktu, że 1600 CL9 jest optymalne.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pozwoliłem sobie przetestować pamięci w Everest, wyniki załączam poniżej.

 
CL9
11747MB/s odczyt
5375MB/s zapis
10,7ns czas dostępu
 
CL11
11461MB/s odczyt
5326MB/s zapis
10,8ns czas dostępu
 
Czyli różnica znikoma, zwracam honor rayden^^
 2,5% odczyt
 1% zapis
 1% czas dostępu
 
Co ciekawe durny edytowalny indeks wydajności dalej pokazuje 5.9 pkt dla pamięci Dołączona grafika

Dołączona grafika
 
Uploaded with ImageShack.us

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...