Skocz do zawartości
radek19202

Mysz do gier FPS. Do 50 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zamierzam kupić "gryzonia" do 50 zł. Głównie potrzebna mi jest do csa. Mój chwyt myszy to Fingertip i palmgrip(podałem dwa gdyż mam dwie myszy które tak trzymam). Obecnie posiadam w laptopie Logitech M185, a na komputerze jakiś stary logitech. Mam na oku A4Tech X-705. Jaką byście mi polecili?
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade kupić. Za 50zł to A4Tech X7 Gaming albo bez kabelka A4Tech G7(posiadam i jest cudna). Ewentualnie kup sobie Razera Mambe.

razer mama to ~400, za 100 zł nawet jej nie kupisz, weź się puknij

 

Możesz pozbierać na A4 tech bloody gaming V5 albo V7, choć są słabe bo mają pixarta

Edytowane przez Per Pan Jajeczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie myszki kiedyś się psują. Mam już chyba trzeciego a4tech z serii x7 i wymieniałem je jedynie ze względów estetycznych. Po 2 latach użytkowania praktycznie każda myszka wygląda na zmęczoną. Kupując x7 zwróć uwagę na sensor w wybranym modelu bo ładują tam teraz wszystko, włącznie z najgorszym badziewiem.

 

750bk to takie sensowne minimum. Ten za 65zł to dobra cena, normalnie chodzą za około 80zł. Za 50zł (z przesyłką) kupisz badziew.

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro da się kupić za 5 dych, jakiś logitech mx518, czasem jakiś razer (abyssus). To najlepsze co można dostać za takie pieniądze, wyłącznie sprzęt używany. Ewentualnie microsoft wmo albo intellimouse, ale będą miały tylko 400dpi.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@autor
da się jeszcze kupić dobrą myszkę do 50zł, ale musisz ją sprowadzić z Korei bo tylko tam jeszcze je produkują (tam progamerzy w sc jeszcze na nich nawet grają ;)) - jest to logitech mx310 (tu mas pewny sklep, kupowałem z niego podkładki - czekasz ok 2 tygodnie i poczta polska ci przyniesie). Mam tego logiego w domu, ma ponad 10 lat i ciągle działa.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budzetowo IE1.1 albo 3.0 jak Ci sie uda trafic. Swego czasu kupilem 11 sztuk po 3zl kazda poleasingowe z jakiegos banku :D

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam A4tech Oscar x760 + podkladka a4tech x7 gaming. Za tą cenę jest naprawdę świetna. Gdy już się do niej przyzwyczaiłem to na połowie serwerów w cs 1.6 miałem bana za rzekome czity :D (headshoty). Czułość i precyzja miedzy tą myszką, a zwyklym laptopowym badziewiem za 10 zl jest ogromna. Do amatorskiego grania polecam jak najbardziej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...