Jump to content
michalelo

Jaki router z modemem ADSL

Recommended Posts

Witam. Sorry że jeszcze raz to samo ale w temacie podpiętym "jaki router kupić" nie otrzymałem odpowiedzi więc może nie każdy widzi bo może jednak ktoś doradzi lub utwierdzi mnie w przekonaniu Dołączona grafika. Cytując:

Podpisałem nową umowę z neostradą (prędkość 10Mb/s) i mogłem wziąć liveboxa za 50zł jednak odmówiłem, a dlaczego? Od kilku lat miałem i jeszcze mam internet 6Mb/s + livebox. Często przy maksymalnych prędkościach livebox zrywa połączenie co jest dość irytujące jak się coś ściąga. Więc szukam porządnego routera do neostrady czyli z modemem ADSL, dobrym zasięgiem wi-fi (na pewno nie słabszym niż ten w liveboxie), stabilnego (nie zrywającego połączeń, nie resetującego się itp, ma cały czas działać). Budżet około 100zł raczej nie chciałbym ponad 100zł płacić. Trochę poszukałem i znalazłem TP-Link TD-W8950ND lub TP-Link TD-W8951ND. Wygrywa TP-Link TD-W8950ND bo jest na lepszym chipsecie (broadcom). Co o nim sądzicie, czy w tym przedziale cenowym będzie to najlepszy wybór czy znajdę coś lepszego?

Edited by michalelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/pentagram-cerberus-p-6341-adsl2-i3570666293.html

 

Co prawda używka, ale brałbym bez zastanowienia Dołączona grafika Mam identyczny i złego słowa nie powiem

Wydaje się ciekawy. Tylko zastanawiam czy jednak nie lepiej kupić coś nowego. Jednak chyba dużych wymagań nie mam interesuje mnie stabilność (żeby dobrze trzymał połączenie, przy u mnie niestety średniej jakości łącza) a jeśli chodzi o wi-fi to wiadomo dobrze jak będzie porządne natomiast nie interesuje mnie zbytnio np prędkość transmisji bezprzewodowej ponieważ jeśli coś jest w ten sposób przesyłane to bardzo rzadko i dla mnie bajer typu rozbudowany firewall też jest zbędny. Na pewno jeszcze się nad tym zastanowię natomiast na chwilę obecną wolałbym w tych pieniądzach coś nowego Dołączona grafika

Edited by michalelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...