Skocz do zawartości
michalelo

Jaki router z modemem ADSL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sorry że jeszcze raz to samo ale w temacie podpiętym "jaki router kupić" nie otrzymałem odpowiedzi więc może nie każdy widzi bo może jednak ktoś doradzi lub utwierdzi mnie w przekonaniu Dołączona grafika. Cytując:

Podpisałem nową umowę z neostradą (prędkość 10Mb/s) i mogłem wziąć liveboxa za 50zł jednak odmówiłem, a dlaczego? Od kilku lat miałem i jeszcze mam internet 6Mb/s + livebox. Często przy maksymalnych prędkościach livebox zrywa połączenie co jest dość irytujące jak się coś ściąga. Więc szukam porządnego routera do neostrady czyli z modemem ADSL, dobrym zasięgiem wi-fi (na pewno nie słabszym niż ten w liveboxie), stabilnego (nie zrywającego połączeń, nie resetującego się itp, ma cały czas działać). Budżet około 100zł raczej nie chciałbym ponad 100zł płacić. Trochę poszukałem i znalazłem TP-Link TD-W8950ND lub TP-Link TD-W8951ND. Wygrywa TP-Link TD-W8950ND bo jest na lepszym chipsecie (broadcom). Co o nim sądzicie, czy w tym przedziale cenowym będzie to najlepszy wybór czy znajdę coś lepszego?

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pentagram-cerberus-p-6341-adsl2-i3570666293.html

 

Co prawda używka, ale brałbym bez zastanowienia Dołączona grafika Mam identyczny i złego słowa nie powiem

Wydaje się ciekawy. Tylko zastanawiam czy jednak nie lepiej kupić coś nowego. Jednak chyba dużych wymagań nie mam interesuje mnie stabilność (żeby dobrze trzymał połączenie, przy u mnie niestety średniej jakości łącza) a jeśli chodzi o wi-fi to wiadomo dobrze jak będzie porządne natomiast nie interesuje mnie zbytnio np prędkość transmisji bezprzewodowej ponieważ jeśli coś jest w ten sposób przesyłane to bardzo rzadko i dla mnie bajer typu rozbudowany firewall też jest zbędny. Na pewno jeszcze się nad tym zastanowię natomiast na chwilę obecną wolałbym w tych pieniądzach coś nowego Dołączona grafika

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chipset bardzo nie patrz dopóki nie wiesz co siedzi w DSLAMie

A dokładniej? Chyba chodzi Ci o "łącze" w prostszym języku? jeśli tak to pisałem, że jest średniej jakości

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...