Skocz do zawartości
KrawiecMaciej

Odpowiedniki LG Swift L9

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka sieć i jaki abonament ?Zobacz ile kosztują ( i czy są dostępne ) Sony Xperia M i L . Sam niedawno podpisywałem nową umowę i zastanawiałem się początkowo nad L9 , w końcu zdecydowałem się dopłacić do SXL - nie licząc słabszego i mniejszego ekranu to SXL góruje prawie we wszystkim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Xperia L będzie na pewno lepsza pod względem wydajności od L9 (Cortex-A9 w L9 a w Xperi Snapdragon S4 czyli coś podobnego do Cortexa-A15), także GPU jest lepsze w Xperi L, tylko zależy ile kosztuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G510 to budżetówka .

 

Cortex A5@1,2 Ghz i Adreno 203 , do tego 512MB ramu , L9 ma Cortexa A9@1 Ghz , SGX540 i 1GB RAM . 

 

Jak nie podoba ci się SXL ( a szkoda , bo telefon dość mocny ) to bierz L9 . 

 

Możesz też podać sieć i jaki abonament bierzesz to się przejrzy co jest dostępne . 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do telefonów - jak nie chcesz dużo płacić za telefon to L9 faktycznie jest najlepszym wyborem . 

 

Abonament za ~50 zł , cena L9 to 359 zł , SXL kosztuje 170 zł więcej , trochę taniej można mieć ( w stosunku do SXL ) można dostać LG Swift 4X HD - kosztuje przy tym abonamencie 499 zł .

 

16GB pamięci wbudowane i procek 4-rdzenie , do tego ekran pracujący w rozdzielczości 720p + więcej ppi ; większy aparat ( jeden i drugi ) . 

 

Jak możesz tyle wydać to zastanów się 

 

W cenie SXL masz też Nexusa 4 od LG . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teorytycznie mógłbym dopłacić 500 pln, tylko nie ma sensu. Nie stawiam za bardzo na elektronikę, 4 rdzeni fizycznych nawet w komputerze nie mam :). Obecnie posiadam htc wild fire s i choć nie jest najgorsze, to jednak sądzę że większość nowych sprzętów jest lepsza od niego. Szukam telefonu do słuchania muzyki, internetu, rzadziej grania i robienia zdjęć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...