Skocz do zawartości
miguelma92

Ocena zestawu i pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy.

Składam kompa i teoretycznie dobrałem już podzespoły ale potrzebuje weryfikacji czy bedą dobrze wspołgrać, i prosze tez o porade czy cos zmienic

na lepsze itd. też prosze o pomoc w dobraniu zasilacza.

 

 

 

Procesor: Intel Core I7 4770

Karta graficzna: GTX 760 WindForce 3X 4GB

Płyta Główna: GA-Z87-HD3

RAM: GoodRam 2x4 GB DDR3

Dysk Twardy: WD 1TB

Obudowa: ZALMAN Z11 Plus

Zasilacz: ?

 

 

A i jeszcze jedno jak ktos zna sklep z podzespołami sprzedawanymi bez cła, to prosze o kontakt.

 

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Michał

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do czego będziesz używać tego zestawu, bo jak tylko do gierki/filmy/internet to i7 mija się z celem.

W i7 praktycznie płaci się za HT, ale to wykorzystują tylko specjalistyczne programy do obróbki audio/video/grafika.

 

 

Sklep z podzespołami bez cła? Jedyne co mi przychodzi do głowy to pobliska giełda komputerowa i to raczej stoiska mniej rzucające się w oczy...

A tak na poważnie to raczej dużej różnicy nie uświadczysz chyba że masz kogoś kto w jakiś "magiczny" sposób Ci prześle paczkę z USA.

Napisałem "magiczny" ponieważ wysyłka elektroniki paczką z USA do Polski i nie zapłacenie cła jest praktycznie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do czego będziesz używać tego zestawu, bo jak tylko do gierki/filmy/internet to i7 mija się z celem.

W i7 praktycznie płaci się za HT, ale to wykorzystują tylko specjalistyczne programy do obróbki audio/video/grafika.

 

 

Sklep z podzespołami bez cła? Jedyne co mi przychodzi do głowy to pobliska giełda komputerowa i to raczej stoiska mniej rzucające się w oczy...

A tak na poważnie to raczej dużej różnicy nie uświadczysz chyba że masz kogoś kto w jakiś "magiczny" sposób Ci prześle paczkę z USA.

Napisałem "magiczny" ponieważ wysyłka elektroniki paczką z USA do Polski i nie zapłacenie cła jest praktycznie niemożliwe.

Ok dzieki, zestaw bedzie uzywany do wszystkiego w brazny wiec potrzebny jest mocny, ale czy moglbys zwrocic uwage na to czy te podzespoły sa kompatybilne i pomoc w dobiorze zasilacza, i czy ta płyta głowna jest dobra oraz podobna karta graficzna moze lepsza za ok 800-900 zł.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...