Skocz do zawartości
Gość 1nterfector

Porównanie Xonar'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1nterfector

Witam. Proszę o informację, ponieważ interesują mnie dwie karty dźwiękowe, mianowicie Asus Xonar DX i Asus Xonar Phoebus Solo. Jedna jest dość droższa od drugiej, dlatego chciałbym wiedzieć, czy na tyle więcej, żeby to było warte uwagi. Od dźwięku oczekuję tego, żeby był czysty ( co na pewno obie karty mi zapewnią ), ale przede wszystkim, zależy mi na wirtualnym surround w słuchawkach. Używałem już raz słuchawek z wirtualnym surround, to jest Logitech G35. Dawały znakomite poczucie przestrzeni i pozycjonowanie dźwięku w grach. Używały technologii Dolby, tak jak i powyższe karty. Czy jest możliwe, żeby Xonar DX zapewnił mi porównywalne efekty co powyżej wspomniane słuchawki? Czy warto dopłacać do Phoebus'a? Jakie będą korzyści? Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę chcesz mieć lepszy "surround", czy po prostu nie wiesz co to znaczy? Dołączona grafika

Do tych słuchawek żadna karta dźwiękowa nie będzie opłacalna, usłyszysz niuanse, a i tylko pewnie w przypadku FiiO D3 + O2, ale to strata pieniędzy do tych nauszników.

Jednakże zamiast karty ciekawe rezultaty możemy osiągnąć wzmacniaczem p113. Wbrew pozorom współczesne Integry nie odbiegają za bardzo od kart dźwiękowych do 200zł. Chyba, że mowa o za małej mocy do np. K550, aczkolwiek wtedy i tak weźmiemy FiiO E07K. :)

Edytowane przez iDaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...