Skocz do zawartości
beavisek

Jak się podłaczyć do internetu bez kabli?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W jaki sposób w dzisiejszych czasach najtaniej się podłaczyć do netu? Wiem ze technologia idzie cały czas naprzód i może jest coś taniego.

Nie ma tam dostępu do linii telfomnicznej ani kablowej :( Radiowo chyba tez nie bo to jest domek 1-rodzinny i niczego nie ma w pobliżu :cry:

Są jakieś przystawki Wizji . Ale nie wiem czy to dobre .

BArdzo proszę o pomoc i jakies propozycje

dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy gdzie mieszkasz, moze jakis szczatkowy zasieg jakiejs sieci radiowej jest, popytaj ludzi. No i dowiedz sie o linie tel. moze jednak jest tylko wystrzegaj sie radiowej bo wtedy masz net 9600bps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy gdzie mieszkasz, moze jakis szczatkowy zasieg jakiejs sieci radiowej jest, popytaj ludzi. No i dowiedz sie o linie tel. moze jednak jest tylko wystrzegaj sie radiowej bo wtedy masz net 9600bps

Co jest tańsze? Chialbym placici tylko za interent. W ogole nie chce telefonu! JEst taka mozliwosc w ogole? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeste łoncze radiowe :) ale nie pisz sie na to lepije ciagnaoc kabel bo na radiowym to sa zakucenia np jka jeste ładna pogoda to net chyla bez problemu a jak jeste brzydka to net prawie wigóle nie chodzi !! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeste łoncze radiowe :) ale nie pisz sie na to lepije ciagnaoc kabel bo na radiowym to sa zakucenia np jka jeste ładna pogoda to net chyla bez problemu a jak jeste brzydka to net prawie wigóle nie chodzi !! :(

wiekszej bzdury pod sloncem nieslyszalem - panu podziekujemy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B@CA:  

1) Naucz się co to jest ortografia, polecam http://slowniki.onet.pl/index.html?tr=pol-ort .

2) ...i interpunkcja.

3) Przeczytaj swój post z 5 razy... może dotrze do ciebie, że pieprzysz głupoty.

4) Wyjdź.

 

buehehe paranoik jak zwykle ma dobre teksty ;) ten dzial zyje dzieki temu panu no i pitowi chociaz nadal uwazam ze to ta sama osoba ;) (jeszcze ciebie upije i to wyciagne ;P.

 

Co do posta bacy do mi sie chce smiac bo ustosunkowanie jest podobne jak ludzi w sredniowieczu jakby zobaczyli aparat fotograficzny ;))) .

 

I pozniej sie dziwic ze polacy sa zacofani - tu niedoczytaja tu sie niedowiedza i szerza herezje ;P

 

Baca to pociagnij mi 25 km kabla i zrob podliczenie i podaj mi jakie masz transfery ;) heheheh - a daje sobie glowe uciac ze zrobie ci na ta sama odleglosc 2 razy taniej link :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...