Jump to content
maciekmokap

s.1150 i5 4670k + MSI z87 g43 + Creative X-fi Gamer

Recommended Posts

Do sprzedania to co w temacie, ceny do ugadania. Osobno również sprzedam, to nie jest zestaw. Ten i5 kręci się do 4.4 na 1.25, ale na codzień pracowałem na 4.3 @ 1.23V. Wyżej nie próbowałem, bo uznałem, że lepiej nie przekraczać granicy 1.25V. Sprzedaję bo okazyjnie udało mi się dorwać i7 4770k + MSI z87 G45 + Audiotrak HD 7.1, stąd wymiana części, których kompletnie mi nie potrzeba. Płyta główna i procesor kupione w morele.net jakieś 2 miesiące temu, nawet dokładnie nie pamiętam, a nie mam pod ręką w tym momencie faktury. Procek od początku chłodzony Macho BW max 68 stopni w stresie, więc glut pod IHS jest dobrze nałożony, procek nie był skalpowany. Karta dźwiękowa kupiona baaaardzo dawno temu, dzielnie mi służyła przez 3 zmiany peceta, czyli jakieś 7? lat, zostawiłbym ją i włożył do kompa dziewczynie, ale niestety nie ma ona złącza PCI w swojej płycie głównej, zresztą z tego co widze, co raz to nowsze płyty z wyższej półki tego złącza nie posiadają, stąd decyzja o sprzedaży. Także, jeśli ktoś zainteresowany, to proszę o kontakt na PRIV z przedstawieniem swojej oferty cenowej (tak chcę się negocjować, nie chcę z góry rzucać ceną, orientacyjne ceny podam na dole) i ja po prostu się odezwę. Mile widziane osoby z Poznania, gdyż możemy to załatwić face2face.

Tak więc podsumowując, na sprzedaż:

i5 4670k - 800 zł

MSI z87 G43 - 330 zł

Creative X-Fi Gamer - 60 zł

Aktualności

Artykuły

• Create New...