Skocz do zawartości
elDildo

Dysk SSD Co wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupić dysk SSD do komputera o parametrach:

Płyta Główna: GIGABYTE GA-H61M-D2-B3 socet 1155

Procesor: Intel Core i3 2x3,10GHz 2110

Ram: 4GB ddr3 1333 predkość

Grafika: GeForce GTX550TI

 

 

Chodzi mi po głowie dysk ssd: http://www.camino.pl/hdd-solid-state-drive-2-5-quot-120gb-ssd-hyperx-3k-kingston,twr,60519.html lub Kingston V300 120 GB.

Bardziej przekonany jestem do Hyperx 3k kinkston. Do komputerka chce dokupić jeszcze raz tyle ramu co mam teraz, by ładnie śmigał na

Dual channel

Jeśli macie jakieś propozycje lub inne opcje proszę o komentarze.

Pozdrawiam

Edytowane przez elDildo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plextor ma ponad 2x wolniejszy zapis , odczyt na większy .W codziennym użytkowaniu 2x mniejszy zapis nie będzie tak dotkliwy , o szybkości SSD nie decyduje prędkość zapisu / odczytu . Polecam ten SSD bo jest oparty o dużo mniej zawodny kontroler niż Kingston , obecnie mało który dysk z kontrolerem SandForce ma rację bytu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie siana z tym shitem na sandforce (kingstone) tu masz piękną aukcję z wysyłką gratis na plextora http://allegro.pl/dysk-ssd-plextor-m5s-128gb-sataiii-520mb-s-36m-gw-i3557268628.html firma pewna reklamacje bezproblemowe 

 

Jeśli już to kupować to raczej nie na aukcji w tym serwisie sprzedażowym, tylko bezpośrednio na neo24.pl - zawsze wychodzi lekko taniej (chyba że większy zysk ma się z bezprowizyjnej płatności karta naturalnie).

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...