Skocz do zawartości
rafa

Trwałe urządzenie wielofunkcyjne.

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić drukarko skaner z wifi bo mój poprzedni HP 3050A padł po 2 latach. Oczywiście pierwsza awaria tuż po gwarancji, na szczęście uadło mi się naprawić samemu.

 

Czy można uogólniając, przyjąć że jakiś producent robi sprzęt lepszej jakości który wytrzyma dłużej od konkurencji?

Czy np porównywalny Canon lub Epson można uznać za lepszy od wspomnianego HP? Bo firmie HP nie ufam zbytnio szczególnie po tych przekrętach z tuszem i kartridżami.

Czy w dzisiejszych czasach w ogóle robi się coś trwałego? A może to kwestia ceny i powinienem dołożyć do droższego modelu?

 

Jakość wydruku nie jest tak dla mnie istotna ani szybkość. Służy prostym wydrukom tekstu np CV, skaner jest ważniejszy.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla cebie skaner jest ważnejszy to może jednak nie wsio w jednym ? Osobno skaner i Drukarka ( pytane czy potrzebujeszcz koloru) Jak nie to bierz laser... ani to nie zaschnie ani szybko zdechnie.. ( np hp 1200 i uwaga 500K wydruków to nic nezwykłego-- ale to juz urządzenie nieprodukowane).

 

Ja z Atramentu już się wyleczyłem i kupiłem używanego Xeroxa3122... Regeneracje zrobie sam--koszta śmieszne /wielkość urzadzenia --wysokość była dla mnie wazna i kompaktowość by wlazła w to samo miejsce co stara DJ920C. Tylko hałas jest spory ale to nic ( który laser nie jest głośny ) Gdybyś miał kupić coś z laserów to Xerox 3010(nowy)=epson M1400 / używka Samsung1610-2010 / HP seria 10xx / xerox3122-3117/ OKI B2200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Brother DCP-7055W. Dedykowany jest do małych biur, więc teoretycznie powinien być w miarę trwały. Toner wg danych prodcenta wystarcza na 1000 stron, wałek światłoczuły na 12000 czy 15000. Przy czym wałek jest wymienny w sposób równie łatwy, co toner. Jakość skanowania jest gorsza niż w HP Officejet 5610. Poza tym jestem bardzo zadowolony. Kosztowało to chyba jakoś 470zł + po zarejestrowaniu urządzenia na stronie Brother rozszerzamy gwarancję do 3 lat. Jest jeszcze wersja bez Wi-Fi - Brother DCP-7055.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...