Skocz do zawartości
nigidia

GTAV - mechanika jazdy, petycja do R*

model jazdy w GTAV  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wolisz model jazdy

    • ten z GTAIV
      3
    • z GTA V
      6
    • obojetne
      5


Rekomendowane odpowiedzi

możliwe, że specjalnie ograniczyli mechanike w grze aby zaoszczędzić moc obliczeniową w konsolach?? Czytałem opinie, że konsole nie wyrabiały. A V chodzi płynniej. Zwróćcie uwagę, że przy podjeżdzaniu na krawęnik auto wogóle nie ma wychylenia - skoku zawieszenia, jak kartonowe pudło.Nie sądze żeby zrobili tak aby "łatwiej się grało".

 

@maSTHa212

Wzruszyła mnie twoja historia

 

No bez kitu ta gra to było moje życie. IV cały czas tylko cops'n'crooks, przypominało mi to jak jako mały brzdąc rowerami żeśmy po wsi się ganiali bawiąc w gansterów i policje. Oj to były czasy.

Edytowane przez nigidia
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci głosujący za opcją 3 pewnie nawet nie grali ;]

Ja nie grałem, to nie głosowałem. Proste.

Nawet nie wiem o co chodzi z tą fizyką.

 

Zwróćcie uwagę, że przy podjeżdzaniu na krawęnik auto wogóle nie ma wychylenia - skoku zawieszenia, jak kartonowe pudło.Nie sądze żeby zrobili tak aby "łatwiej się grało".

Cooo? Z czystej ciekawości (mam nową grafikę i procesor) odpaliłem sobie znowu GTA4. Jak mnie wybiło na krawężniku, to skosiłem trzech przechodniów Dołączona grafika
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooo? Z czystej ciekawości (mam nową grafikę i procesor) odpaliłem sobie znowu GTA4. Jak mnie wybiło na krawężniku, to skosiłem trzech przechodniów Dołączona grafika

Teraz spróbuj powtórzyć to w realu. Będziemy mieli punkt odniesienia czy petycja jest potrzebna :D  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz spróbuj powtórzyć to w realu. Będziemy mieli punkt odniesienia czy petycja jest potrzebna Dołączona grafika

W Realu nie, bo tam są ciasno półki porozkładane i można się zmieścić tylko quadem ^^,

 

Właściwie, to mnie te wszystkie petycje śmieszą. To tak, jakby kazać kręcić Krzyżaków jeszcze raz, tylko z innym zakończeniem - Jurand wstępuje do PiSu, Zbyszko zaczyna produkować napoje, a Ulrich von Jungingen zaczyna sprzedawać nagie miecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...