Skocz do zawartości
AcantheR

Komputer wielofunkcyjny - 1.000€

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! 
Jestem zainteresowany zlozeniem dla siebie komputera, sugerowalem sie zestawami z PurePC, dlatego i u was pytam o reszte Dołączona grafika
Komputer do gier, ale przede wszystkim do obrobki multimediow, oraz jako mocne narzedzie do pracy z multimediami.
Zamierzam zakupic nizej wymienione komponenty:

 

  • Mainboard: MSI Z87-G43 (100€)
  • CPU: Intel® Core™ i5-4670K (205€)
  • Grafika: ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 (255€)
  • RAM: Crucial DIMM 8 GB DDR3-1600 (8GB x2) (165€)
  • SSD: OCZ Vertex 450 2,5" 128 GB (90€)
  • HDD: Seagate ST1000DM003 1 TB (60€)
  • Power: be quiet! Pure Power CM L8 530W (70€)
  • DVD: ASUS DRW-24F1ST (20€)
  • CPU-Cooler: Zalman CNPS14X, CPU-Kühler (40€)
  • Obudowa: Cooler Master CM 690 II Lite (70€)

Calosc ok. 1050€

 

1,2 - Zgodnie z PurePC
3 - Taki moj wybor, aktualnie uzywam Radeona HD4850, teraz chce sprawdzic produkt Nvidii.
4 - RAM postanowilem zakupic nie set 8GB (2x 4GB), a jednak 16GB (2x 8GB), z mysla o przyszlosci, i dla produktow Adobe, i wszystkiego innego pozerajacego ram w gigabajtach Dołączona grafika
5 - Zgodnie z PurePC, oraz brak Plextora w sklepie.
6 - Posiadam juz WD6400AAKS (640GB), lecz potrzebuje nowy, swiezy, i tym razem Seagate.
7 - Zgodnie z PurePC, mam nadzieje ze 530W da rade i 600W nie bedzie konieczny.
8 - Taki moj kaprys, i brak Samsungow w aktualnej chwilii Dołączona grafika naped jest tu najmniej istotny.
9,10 - Zostaje przy Zalmanie, i z nim wiaze pytanie, jak i podpunkt 10 - czy dany CPU Cooler pasuje do wybranej przeze mnie obudowy Cooler Master CM 690 II w wersji Lite ? Oraz pytanie drugie, czy obudowa ta w wersji light posiada jakies coolery? Czy moge korzystac z dwoch coolerow jednoczesnie? Co jest dopuszczalne, a co zalecane? No i brak kieszeni na dysk SSD 2,5.. Jak to obejsc?
 

Mam nadzieje, ze temat prezentuje sie w miare przystepnie, i prosze o odpowiedz na moje pytania, oraz jezeli ktos ma jakies sugestie dot. innych komponentow, prosze pisac.
Dziekuje i pozdrawiam, Tomasz.

 
Edytowane przez AcantheR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...