Skocz do zawartości
a_n_y

PROLINK FX5200 128MB ULTIM (4ns) jak sie kreci? kupic to?

Rekomendowane odpowiedzi

Geforce 3 to już stary rupieć z pewnością nie polecam wpierdzieliła go nvidia w ramy czasowe nigdy nie pasował w ramach czasowych gdy były Geforce 2 i teraz też nie wiecznie za drogi a teraz też kosztuje sporo jak na jego marne w porównaniu z innymi kartami możliwości.  :x  

Geforce 3 to porąbana seria która nigdy mnie nie powalała a napewno nie stosunek cena/jakość

Ej gościu czy ty się z hu......jem na łby pozamieniałeś jak to mówił Radek Pazura czy co??? Co ty tu najeżdzasz na GeForce 3 TI 500 jak ta karta jest dużo szybsza od twojej,włączenie AAx4 nie zwalnia tej karty jak tego Radka 9100.Mój wynik w marku nie jest może imponujący na tej garfice bo mam CPU nie podkręcane ale u gościa który ma Athlona1700+ kręconego na 2600+ na tej karcie wyniki ma na poziomie 12500pkt w 3DMarku 2001.Więc nie pier....dol mi tu takich głupot bo aż niechce mi sie takich śmiesznych żeczy czytać.Każda gierka mi śmiga na tej grafice w 1024x768 w full detalach i z AAx4.GeF3 przecierz była pomostem i zapoczątkowała nowy rodzaj i jakość grafiki 3D. To w niej po raz pierwszy zastosowano nowy silnik nFiniteFx.

Ja za kwotę 350zł doradzał bym kupić jakąś GeF3 Ti200 lub Ti500 jak znajdzie w tej cenie , te karty nieźle się kręcą i maja bardzo dobrą wydajność. 8)

Ale ty ściemniasz aż płakać mi się chce gdzie masz 35 fps w Doom 3 zaraz pewnie będziesz opowiadał że się pomyliłeś i to na komputerze cioci która ma w domowym zaciszu 4xPIV 3.2 na pokladzie powiem ci że moge się założyć że nie wyjdzie ci ta karta nawet ponad 20fps na twoim sprzecie.Co do tego ze piszesz że u kolegi jest szybciej <span style="color:red;">[ciach!]</span>w.....a nie porównój 1800+ do 2600+ bo to śmieszne możesz se mieć nawet 2k w 3dmarku 2001 ale mówie o kartach na podobnych platformach a nie zupełnie z innej bajki jakbym wsadził radka 9100 razem z 2600+ to rozpieprzył by Geforce 3 na kawałki!!!Do tego dochodzi jakość obrazu!!!

 

Ale tym 35 fps na doom 3 to mnie zwalileś z nóg :lol: wypowiadaj się obiektywnie i nie kłam bo po to jest to forum aby podyskutować o sprzęcie i osiągach które się ma a nie chiałoby się mieć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest wolnijszy od 9100 ale pamieci ma na 500 no i gpu puszczony tylko na 250 mysle ze jak bym mu dowalil z np 320 to bym zjadl 9100 tylko kurcze nikt niema tego i niewiem jakie to ma mozliwosci o/c

wlasnie wymienilem herculesa 9100 na 5200FX, mialem z hercem male problemy :cry:, a tego 5200 mam od pixelview standardowe taktowanie mial 250/500 podkrecilem go na 300/600 i chodzil bez problemow przez jakies 2 godziny bez zadnych modyfikacji, w 3dmarku na procku podkreconym na 2075Mhz w 3dmarku osiaga ok 8200 na tym samym konfigu z herculesem osiagalem jakies 9100-9200 czyli roznica 1000 punktow, w normalnych ustawieniach radek jest oczywiscie szybszy ale z filtrowaniem anizotropowym x8 i antyaliasowaniem x2 lub w niektorych x4 to sadze ze ten 5200 jest troszke szybszy i ma wsparcie dx9 wiec nie wiem czemu wszyscy tak go odradzaja dla porownanie jeszcze za radka trzeba dac 415zl a za tego 5200 wiec jak ktos nie ma za duzo kasy to to nie jest taki zly wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem. wyśmiejecie mnie bo macie niektórzy 3 razy więcej ale naiszę jak wypadł wyśmiewany przez was mx440.

otóż na taktowaniu 300/400 (350/450 idzie ale mam ciepło w bnudzie więc nie kręcę na maxa) i reszta z podpisu. proc niekręcony. i ponad 6400 pkt. nieźle jak na grafę za 2 stówki z groszami, nie ? podkręcę na 350/450 jak zmienię cooler na falcon rocka 2 i dołożę wentyl jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem. wyśmiejecie mnie bo macie niektórzy 3 razy więcej ale naiszę jak wypadł wyśmiewany przez was mx440.

otóż na taktowaniu 300/400 (350/450 idzie ale mam ciepło w bnudzie więc nie kręcę na maxa) i reszta z podpisu. proc niekręcony. i ponad 6400 pkt. nieźle jak na grafę za 2 stówki z groszami, nie ? podkręcę na 350/450 jak zmienię cooler na falcon rocka 2 i dołożę wentyl jakiś.

 

ja na celeronie 633@790 i niepodkreconym 440MX mialem 5600 wiec patrzac na twojego proca i podkrecona grafe cos ci malo wyszlo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka grafa. ale niektórzy na radkach 9000 mają mniej a piszą : "tylko radki, tylko radki". na razie nie ma service packa i stery mam tandetne. zasysam 41.09 i SP3 więc podskoczy sporo.

a nie mam pojęcia jak na cefalonie wykręciłeś tyle pkt. przecież to badziewie jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem. wyśmiejecie mnie bo macie niektórzy 3 razy więcej ale naiszę jak wypadł wyśmiewany przez was mx440.

otóż na taktowaniu 300/400 (350/450 idzie ale mam ciepło w bnudzie więc nie kręcę na maxa) i reszta z podpisu. proc niekręcony. i ponad 6400 pkt. nieźle jak na grafę za 2 stówki z groszami, nie ? podkręcę na 350/450 jak zmienię cooler na falcon rocka 2 i dołożę wentyl jakiś.

 

 

ja na celeronie 633@790 i niepodkreconym 440MX mialem 5600

 

Coś mi się nie chce wierzyć w ten wynik. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem. wyśmiejecie mnie bo macie niektórzy 3 razy więcej ale naiszę jak wypadł wyśmiewany przez was mx440.

otóż na taktowaniu 300/400 (350/450 idzie ale mam ciepło w bnudzie więc nie kręcę na maxa) i reszta z podpisu. proc niekręcony. i ponad 6400 pkt. nieźle jak na grafę za 2 stówki z groszami, nie ? podkręcę na 350/450 jak zmienię cooler na falcon rocka 2 i dołożę wentyl jakiś.

 

 

ja na celeronie 633@790 i niepodkreconym 440MX mialem 5600

 

Coś mi się nie chce wierzyć w ten wynik. :?

 

qufa dzieki za poprawke oops :D :oops: na tej telinie mialem 3800 :D 5600 mialem na niepodkreconym 1700+ tyle juz robilem tych testow ze sie czlowiek mota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj.....zły był ten wybór z FX-em :? Ludzie, przestańcie sie non stop sugerować tymi ch.ujowymi 3D-Markami, bo to g-wno ni jak ma siędo rzeczywistości!!!!!! Nadaje sie do sprawdzenia stabilności i obejżeniu animacjii- TYLE!!!!

 

PS- FX 5200 to tak jakby 1/2-2/3 wydajności zwykłego R 8500-9100. Poczytaj sobie chłopie na forum o tych kartach, begnij do sklepu i wyp. ten złom z PC :evil:

 

PS2- za 399zł były nie tak dawno GF4TI 4200 64 MB, a za 475 z full wypasem DVI, 128 MB itp.- jak mi ktoś powie, że ten FX jest leprzy , to :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy wie że fx 5200 to odpowiednik MX. najsłabszy z rodzinki ale i kosztuje niewiele. może rzeczywiście za 400 zeta lepiej radka wsadzić ? wiem że 64 bitowy fx5200 jest słabszy od mx440 (full), ale fx 5200 jest jużsporo szybszy.

 

sharki9 : wiedziałem że ten wynik jakiś masz przewalony. na duronie 800 i kt133a miałem 4441 pkt z tego mx440.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geforce 3 to już stary rupieć z pewnością nie polecam wpierdzieliła go nvidia w ramy czasowe nigdy nie pasował w ramach czasowych gdy były Geforce 2 i teraz też nie wiecznie za drogi a teraz też kosztuje sporo jak na jego marne w porównaniu z innymi kartami możliwości.  :x 

Geforce 3 to porąbana seria która nigdy mnie nie powalała a napewno nie stosunek cena/jakość

Ej gościu czy ty się z hu......jem na łby pozamieniałeś jak to mówił Radek Pazura czy co??? Co ty tu najeżdzasz na GeForce 3 TI 500 jak ta karta jest dużo szybsza od twojej,włączenie AAx4 nie zwalnia tej karty jak tego Radka 9100.Mój wynik w marku nie jest może imponujący na tej garfice bo mam CPU nie podkręcane ale u gościa który ma Athlona1700+ kręconego na 2600+ na tej karcie wyniki ma na poziomie 12500pkt w 3DMarku 2001.Więc nie pier....dol mi tu takich głupot bo aż niechce mi sie takich śmiesznych żeczy czytać.Każda gierka mi śmiga na tej grafice w 1024x768 w full detalach i z AAx4.GeF3 przecierz była pomostem i zapoczątkowała nowy rodzaj i jakość grafiki 3D. To w niej po raz pierwszy zastosowano nowy silnik nFiniteFx.

Ja za kwotę 350zł doradzał bym kupić jakąś GeF3 Ti200 lub Ti500 jak znajdzie w tej cenie , te karty nieźle się kręcą i maja bardzo dobrą wydajność. 8)

Ale ty ściemniasz aż płakać mi się chce gdzie masz 35 fps w Doom 3 zaraz pewnie będziesz opowiadał że się pomyliłeś i to na komputerze cioci która ma w domowym zaciszu 4xPIV 3.2 na pokladzie powiem ci że moge się założyć że nie wyjdzie ci ta karta nawet ponad 20fps na twoim sprzecie.Co do tego ze piszesz że u kolegi jest szybciej <font color="#FF0000">[ciach!]</font>.....a nie porównój 1800+ do 2600+ bo to śmieszne możesz se mieć nawet 2k w 3dmarku 2001 ale mówie o kartach na podobnych platformach a nie zupełnie z innej bajki jakbym wsadził radka 9100 razem z 2600+ to rozpieprzył by Geforce 3 na kawałki!!!Do tego dochodzi jakość obrazu!!!

weź idź lolku bawić się! widział ktoś kiedykolwiek pentium 4 na platformie multiprocesorowej??!!! Tylko XEONY mogą działać na multi! A twój radek posrałby się w starciu z moim wykręconym geforcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj.....zły był ten wybór z FX-em :? Ludzie, przestańcie sie non stop sugerować tymi ch.ujowymi 3D-Markami, bo to g-wno ni jak ma siędo rzeczywistości!!!!!! Nadaje sie do sprawdzenia stabilności i obejżeniu animacjii- TYLE!!!!

 

PS- FX 5200 to tak jakby 1/2-2/3 wydajności zwykłego R 8500-9100. Poczytaj sobie chłopie na forum o tych kartach, begnij do sklepu i wyp. ten złom z PC  :evil:

 

PS2- za 399zł były nie tak dawno GF4TI 4200 64 MB, a za 475 z full wypasem DVI, 128 MB itp.- jak mi ktoś powie, że ten FX jest leprzy , to  :lol:

Możesz podać adres sklepu i jakiej to firmy są karty, bo ja najtańszego ti4200 znalazłem prolinka za ~480zł (64Mb, AGPx8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie Geforce FX 5200 chodzi pięknie wykręciłem go 300@600 i niemam problemów z niczym.To prawda miałem wcześniej Radeona 9000 i łatek dużo wrzucałem do gier tu tego niema wszycho działa.Pisali że rusałka będzie się cieła na tym FX fakt troche rwie ale tylko gdy włączę fersje na ULTRA bież tego fx za te pieniądzę wykożystać DX9 spox a gry ładnie chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie Geforce FX 5200 chodzi pięknie wykręciłem go 300@600 i niemam problemów z niczym.To prawda miałem wcześniej Radeona 9000 i łatek dużo wrzucałem do gier tu tego niema wszycho działa.Pisali że rusałka będzie się cieła na tym FX fakt troche rwie ale tylko gdy włączę fersje na ULTRA bież tego fx za te pieniądzę wykożystać DX9 spox a gry ładnie chodzą.

dokladnie tyle samo ja mojego wykrecilem a dokladniej 301@601 tylko sie zgapilem i nie wzialem wersji ultimate :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pieknie , jednak te fx to nietakie zle , a tu jest test fx5600 prolinka GL

jakbym sprzedal mojego ti4200 tak za 430-450zl to moze bym sie nato skusil , moze ktos chetny ?;-) pamieci ida na 645 mhz nawet 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym mial brac teraz jakiegos FX'a to skusilbym sie na prolinka 5600 w wersji ultimate.Fajna karta,ale nie wiem po jakiego dali 256MB  :?

zeby wiecej $$ skasowac

 

 

a co do wydajnosci obrazu to jest OK, sadze ze nie zobaczysz wiekszej roznycy miedzy radkiem 8500,9100 a tym FX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pieknie , jednak te fx to nietakie zle , a tu jest test fx5600 prolinka GL

jakbym sprzedal mojego ti4200 tak za 430-450zl to moze bym sie nato skusil , moze ktos chetny ?;-) pamieci ida na 645 mhz nawet  8)

cos ci chyba link nie wyszedl, jak mozesz podac jeszcze raz to by bylo fajnie poczytalbym sobie :D chociaz i tak juz ich sporo widzialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej gościu czy ty się z hu......jem na łby pozamieniałeś jak to mówił Radek Pazura czy co??? Co ty tu najeżdzasz na GeForce 3 TI 500 jak ta karta jest dużo szybsza od twojej,włączenie AAx4 nie zwalnia tej karty jak tego Radka 9100.Mój wynik w marku nie jest może imponujący na tej garfice bo mam CPU nie podkręcane ale u gościa który ma Athlona1700+ kręconego na 2600+ na tej karcie wyniki ma na poziomie 12500pkt w 3DMarku 2001.Więc nie pier....dol mi tu takich głupot bo aż niechce mi sie takich śmiesznych żeczy czytać.Każda gierka mi śmiga na tej grafice w 1024x768 w full detalach i z AAx4.GeF3 przecierz była pomostem i zapoczątkowała nowy rodzaj i jakość grafiki 3D. To w niej po raz pierwszy zastosowano nowy silnik nFiniteFx.

Ja za kwotę 350zł doradzał bym kupić jakąś GeF3 Ti200 lub Ti500 jak znajdzie w tej cenie , te karty nieźle się kręcą i maja bardzo dobrą wydajność. 8)

Nie dało się tego bez bluzgów powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie Geforce FX 5200 chodzi pięknie wykręciłem go 300@600 i niemam problemów z niczym.

 

Na jaich sterownikach tak ja wykreciłeś u mnie 5200 ultimate powyzej 573 mhz jest napisane ze nie nie udało sie ustanowić - obniż taktowanie ! zarówna na 53.03 jak i na 52.16 oba sterowniki - clean install- Torszke jestem zflustrowany bo spodziewałem sie ze do poziomu 300 600 do krece bez problemu . Rdzen powyżej 300 chodz bez problemu karata zimna pamieci i rdzen ZADNYCH nawet najmniejszych artefaktów !! Nic po prostu nie ustawia wiecej . Podkrecam z poziomu sterownika czyli za pomoca ukrytych zakładek ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...