Skocz do zawartości
h0rnet

Reinstalacja win7 na nowy dysk bez wgrywania wszystkiego od nowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stary dysk 320 GB, na którym zainstalowany jest win7 64bit. Ostatnio kupiłem nowy dysk Seagate 1 TB i chcę, żeby na nim znajdował się system. 

Można w jakiś sposób zainstalować nowy system wraz ze wszystkimi sterownikami i programami, które obecnie mam w starym systemie na drugim dysku? Czy tworzenie kopii zapasowej windowsa pozwoli zachować te sterowniki bez konieczności instalacji wszystkiego od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 poscie masz odpowiedź.Jeśli przenosisz dane z jednego dysku na inny to klonujesz dysk.Programów do tego celu jest całe mnóstwo zarówno płatne jak i darmowe,chociażby podany program Acronis True Image.Wersja 30 dniowa będzie i tak wystarczająca,chyba że chcesz skorzystać z innegio programu.Z płatnych to poleę Norton Ghosta a z darmowych no Macrium Reflect Free,EASEUS Todo Backup czy Paragon Backup & Recovery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Skorzystałem z EASEUS Todo Backup i sklonowałem partycje "C". Wszystko OK.

Napisze przy okazji czego nie robić, żeby sobie życia nie utrudniać :D

Wcześniej niepotrzebnie dzieliłem dysk na partycje z płyty windowsa i dorobiłem się problemu "brak BOOTMGR". Lepiej to zrobić jakimś partition managerem z poziomu windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...