Skocz do zawartości
Krystian32`

Komputer do gier pod rozdzielczość 1400x900

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy taki zestaw, który złożyłem umożliwi mi granie na maksymalnych detalach w rozdzielczości 1400x900? Widziałem wymagania nowych gier i mam mieszane zdanie czy pogram na maksymalnych detalach.

 

Procesor: Intel Core i5-4440(Haswell)

Płyta główna: Gigabite GA-B85M-D3H

Karta Graficzna: MSI Geforce GTX 650 Ti BOOST OC

RAM: Kingston HyperX 4GB

Zasilacz: Corsail VS 450W

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Czyli Geforce GTX 660 powinien spokojnie dać radę przy tej rozdzielczości i przy nowych grach? Jak jest z procesorem? Procesor, który wybrałem będzie się nadawał do nagrywania i renderowania filmów 720P? Zestaw budowałem z większym kierunkiem by gry przez kilka miesięcy chodziło na maksymalnych detalach.

Edytowane przez Krystian32`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zmontowałem taki zestaw:

Procesor: Intel Pentium G3220

Płyta główna: Gigabite GA-B85M-D3H

RAM: GoodRam 2x4GB 1333MHZ

Karta Graficzna: MSI Radeon HD 7790 OC

 

Początkowo chciałem do zestawu włożyć kartę Geforce, ale przy 2 rdzeniach sterowniki mogą spowolnić grę. Obecnie mam Intel'a Pentium D 805 i radeona hd 5450 będzie jakaś większa wydajność w grach przy tym zestawie(procesorze), który złożyłem? Dziękuję i pozdrawiam icon_smile3.gif

Edytowane przez Krystian32`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy rozumieć, iż bierzesz pod uwagę, że może to nie być bardziej wydajne od około 6-letniego procesora oraz około 4-letniej karty graficznej z segmentu low? ;-) Faktycznie, nigdy nie można mieć pewności...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...