Skocz do zawartości
michal321

Klawiatura do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Sugeruję poszukać czegoś z neutralnym podświetleniem (białe ... NIE niebieskie). Osobiście czerwonego też bym nie chciał (ale ciepło biały-bursztynowy mógłby być).

 

Mam klawiaturę z białym podświetleniem, widziałem wersję tej samej klawy z niebieskim i zdecydowanie mniej męczące, bardziej przyjemne w praktyce jest białe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taką co o niej myślicie zalman k400g

Najlepiej gdybyś dołożył i kupił coś sprawdzonego czyli microsoft sidewinder x4 niestety jakieś 70zł trzeba dołożyć. Jak kupisz porządną klawe to może starczyć na kilka dobrych lat. Ja logitecha UltraX mam już 10 lat jedyne trochę litery się powycierały, a jedyne na co mógłbym ją zmienić to właśnie ten sidewinder. Ten zalman średnio mi się widzi i spojrzałem, że raczej mało opinii w sieci najlepiej gdybyś mógł sprawdzić ją w sklepie, poklikać zobaczyć jak to podświetlenie wygląda czy to nie jest jakiś szajs Dołączona grafika. Jak nie możesz dołożyć to raczej przyjrzałbym się tej co kolega wyżej polecił Natec RX55 w tej cenie można ją rozważyć raczej ma dobre opinie

Edytowane przez michalelo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...