Skocz do zawartości
Siergiej220

Problem z wszelkim uploadem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów. 

 

Mój nietypowy problem polega na tym że w momencie upload'u na  (dowolny serwis z hostingiem plików lub zdjęć) połączenie z internetem zostaje zerwane. Problem pojawiał się przed formatem lecz wyjątkiem było to że korzystając z przeglądarki Google Chrome nie mogłem nic wrzucić, a korzystając z Opery mogłem. Teraz jestem świeżo po formacie i udało mi się 'upnąć' jeden plik i to by było na tyle. Mam jeszcze do dodania to iż gdy połączenie z internetem zostaje zerwane jedyną opcją żeby je przywrócić jest naprawa tj. (prawy przycisk myszy na ikonkę połączenia, rozwiąż problemy) po procesie naprawy dostaję informację że rozwiązywanie problemów zostało ukończone oraz informację 'Brama domyślna jest niedostępna'. Wróciłem do punktu wyjścia. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/21/b5hx.jpg/

Edytowane przez Siergiej220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej:

- kim jest Twoj dostawca internetu, parametry łącza?

- jakie masz urzadzenie w domu od dostawcy, modem, router, model?

- jak sie laczysz miedzy urzadzeniem dostawcy a Twoim komputerem, jakies routery, switche, kablem bezposrednio, czy po wifi ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej:

- kim jest Twoj dostawca internetu, parametry łącza?

- jakie masz urzadzenie w domu od dostawcy, modem, router, model?

- jak sie laczysz miedzy urzadzeniem dostawcy a Twoim komputerem, jakies routery, switche, kablem bezposrednio, czy po wifi ...?

Vectra, 8 MB/s  

Router TCW750-4 Thomson 

Kabel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nastepuje zerwanie polaczenia z internetem, to na modemie zmieniaja sie jakies lampki?

patrzyles w logi routera?

sprawdzales dzialanie speedtest.net?

 

masz opcje sprawdzenia uploadu z innym urzadzeniem np laptop albo smartfon?

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nastepuje zerwanie polaczenia z internetem, to na modemie zmieniaja sie jakies lampki?

patrzyles w logi routera?

sprawdzales dzialanie speedtest.net?

 

masz opcje sprawdzenia uploadu z innym urzadzeniem np laptop albo smartfon?

Nie mam dostępu do routera, smartfona. Nie zmieniają się żadne lampki. 

Dołączona grafika

Prowadziłem temat ten sam na inny forum. Po wyłączeniu zapory Windows udaje się uploadować nawet większe pliki niż tylko, pliki z obrazami. 

Edytowane przez Siergiej220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...