Skocz do zawartości
Gość kacper3355

Nadchodzące ciekawe, ale nieznane gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kacper3355

Chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z moimi krótkimi notkami, na temat nadchodzacych, ciekawych ale nieznanych gier. Mam nadzieje że przyczynie się do tego, że komuś spodoba się któraś z tych gier :)

http://www.dziennikgracza.pl/search/label/Nieznane

 

+ Na jakie "nieznane" gry, Wy czekacie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

State of Decay - właśnie niedawno skończyłem, jedna z najlepszych gier w jakie grałem, jedyny mankament to sterowanie które jest zrobione na konsole nie na kompa ale idzie się przyzwyczaić. Gorąco polecam tytuł

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale gra jeszcze nie wyszła a pewnie będzie hitem, a tak przy okazji czy gra która jest nieznana może być dobra, kurde nie wiem, raczej zawsze się kończyło że jeżeli gra jest hitem jest zrobiona na dobrym budżecie. Ostatnio ze słabiej znanych gier komputerowych grałem w Van Helsinga gra podobna do Diablo i chyba mało znana

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kacper33555

Nie jestem żadnym trollem, owszem - dodałem link do mojej witryny, ale akurat celem tego tematu jest pomoc w znalezieniu ciekawych, ale nieznanych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a ja to Caryca Katarzyna

 A ja po awatarze myślałem, że Ju Sang Shik. Dołączona grafika

 

EDIT: Orgia - jeśli już, to "blown". :P Pierwszy breaker fajny, ale w drugim trochę przesadzili z tym power-upem u Shioona.

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest kilka ciekawostek, o których się właśnie dowiedziałem.

 

Apocalypse now.

WOW!

 

Ready or not.

 

Stalker 2

!

Nie Stalker 2, tylko fanowski mod Stalkera COP pod nazwą "noises of the zone" robiony na CryEngine.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...