Skocz do zawartości
martinez10

pad do pc

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox 360 Wireless Controller for Windows

 

Wersja: JR9-00010

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=p&string=JR9-00010

 

I żaden inny szajs !!!!

 

Jak poszukasz to kupisz taniej. Ja nówkę sztukę w lombardzie w moim rodzinnym mieście wyrwałem za 120zł.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersję z kablem kupisz jeszcze taniej. Ja z 2 lata temu kupiłem używaną za 70 zł z przesyłką i do teraz działa idealnie, a pad lądował na ziemię już paręnaście razy ;P

 

Z tym, że tak jak z wersją wireless potrzebna jest do tego przejściówka tak więc przy zakupie zerknij czy takowa jest w zestawie.

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna uwaga - gumki na grzybki/nowe grzybki od razu kupować ;]

Mógłbyś rozjaśnić? Na tym moim 2 letnim działają i wyglądają jak nowe tak więc byłbym wdzięczny za więcej informacji ;)

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Logitech'a Rumblepad 2 przewodowego, mogę polecić, mam go kilka lat i wygląda jak nowy, po za lekko wytartymi bokami, grzybki całe, pykalem na nim tysiące meczy w serie pro evolution soccer, czasami w jakąś ścigałkę

Rumblepad był dobry w swojej epoce, obecnie pad bez spustów nie jest wart uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozjaśnić? Na tym moim 2 letnim działają i wyglądają jak nowe tak więc byłbym wdzięczny za więcej informacji ;)

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Mój lewy jest już zdarty a ma mniej więcej tyle samo. I zakupiłem juz nakładki bo nie chce mi się rozbierać pada.

 

Tapa z 3D

 

 

Rumblepad był dobry w swojej epoce, obecnie pad bez spustów nie jest wart uwagi.

Do katowania w mordobicia ;-)

 

Tapa z 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...