Skocz do zawartości
bloodrage

Wymiana grafiki [ Asus vs GB ] + nowy monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chcialbym wymienić moje Radonka HD 7770 OC na cos lepszego. Zastanawiam się nad GTX 580 lub GTX 660 TI, jednakże mam dylemat czy asusa czy gigabyte. Poczytałem troche porównań, i wydaje się że gigabyte lepsze, ale nie jestem pewien. ( klik )  Grafa tak jakos do 700zl, może być uzywana.  Do tego potrzebuje jakiegoś fajnego monitorka tak do 400zl, nie musi byc nowy może byc używka. Bo aktualnie mam kwadrata hp L1810 :<

Procka mam i5  3.2 GHz

Edytowane przez bloodrage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor najlepiej z rodzinki LG, choć tu lepiej dopłacić do np. 22EA63V-P ale nowego za ok.570 zl, ale jest to coś naprawdę dobrego do 700 a nawet 800 zł bo ma matryce AH-IPS

Grafa, 660 Ti to dobra propozycja, ja osobiście najbardziej wierze w MSI ale Asusa bardziej od gigabyta bym polecił, ale jak te 570 to za duzo na skąpcu itp zobacz innych członków rodzinki LG

Edytowane przez Per Pan Jajeczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra z racji wyjścia nowych radeonów chciałbym jeszcze zapytać czy R9 270X jest warta dopłaty porównując z GTX 660 TI ? I czy nie wybrac 7870 bo nadal mam dylemat :< Cenowo GTX  i 7870 są podobne ( kwestia ~50zl)

Edytowane przez bloodrage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z poborem prądu itp ? Bo patrząc na cene, uzywke 660TI moge kupic za ~750zl a R9 270X za 770zl z 36 miesiącami gwarancji. Jeszcze znalazłem Radona 7950 rocznego ( jeszcze 2 latka gwarancji ) za 800zl i teraz mam jeszcze większy dylemat.

Edytowane przez bloodrage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się biłem grubo z myślami czy 7950 czy 270X. Wyszło mi, że jednak wole kartę nową, na dzień dobry z cichym chłodzeniem (MSI Gaming), która wydajnościowo jest bardzo zbliżona. Tym bardziej, że nowego 270X kupie najtaniej.

Można jeszcze się zastanowić, co przyniosą nowe porty gier z next genów i czy nowe API AMD jest w stanie zawojować świat gier Dołączona grafika Jakby nie było na 7950 masz szerszą szyne pamięci i 3GB ramcu, ale jeśli grasz w 1920x1080, to IMHO nie ma to żadnego znaczenia. W zależności od testów raz szybszy jest 7950 raz 270x. Przejrzałem tego sporo i zamówiłem 270X

 

Nie wiem czemu ale lubie testy na in4 : http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=831&rectr_str_numer=1

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...