Skocz do zawartości
sharg

Co do wymiany pod WOT ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moj sprzet:

M5A78L

AMD Athlon II X2 250 3GHZ

8GB RAM

GTS 450 1GB DDR5

WDC 1TB

WINDOWS7 64bit

 

Na "niskich" ustawieniach grafiki zwykle mam powyzej 50fps, ale czasami spada ponizej 20 i wtedy juz nie da sie grac.
Co polecicie wymienic zeby chodzilo na full ustawieniach?

Samej plyty glownej nie chcialbym zmieniac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Procesor intela z jak najwyższym taktowaniem jednego rdzenia. Ja mogę dodać, ze na moim G2030 chodzi płynnie niezależnie od mapy i tego, jak duża zadyma jest. Poniżej 35 fps nie spada, a najczęściej trzyma 60. Wszystko na max, grafa to 7770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajne i wysoko taktowane 2 rdzenie ( jak wspomniane G2030 czy G3420 ) + GTS450 powinny wystarczyć .Z drugiej strony nawet najlepszy konfig ( pokroju I7 + GTX780 ) nie za bardzo pomoże na spadki FPS-ów , ta gra już taka jest . Jak nie chcesz zmieniać płyty to tylko zmiana na PII X2 ( więcej nie trzeba , nie bierz też FX-ów ) + OC pomoże , choć nie wiele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na Phenoma II nic tu nie pomoże, wiem bo miałem i musiałem grać na low a i tak spadki do tych 30 kilku fpsow były. Ostatnio znajomemu który gra praktycznie tylko w wota złożyłem zestaw z g3420 i hd7790 tak więc w poniedziałek /wtorek jak części dojdą będę mógł zrobić kilka testów i napisać jak to śmiga. Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze najlepiej byloby sprobowac z wymiana procesora i grafy.

Sprawdzic jakie efekty i wtedy zdecydowac co i jak.

 

p.s.

Zauwazylem jeszcze ze najwieksze spadki fps mam jak przelaczam sie pomiedzy innymi czolgami ktore jeszcze graja.

Czy to by znaczylo ze mam za malo ramu na karcie graficznej (1GB)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...