Skocz do zawartości
KHOT

Hearthstone - karcianka od Blizzarda

Rekomendowane odpowiedzi

Na FB Hearthstone.- trzeba było zrobić własną kartę. Brałem udział we wszystkim co znalazłem w google, więc jak mi jeszcze jakiś klucz wpadnie, to ci dam. Albo wystawię na Allegro jak jeszcze będą w cenie Dołączona grafika

Btw. ściąga mi się 1,7GB, nie 1,2.

Edytowane przez Modd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba to niezle piłowac zeby uzbierac zlota na boostery. od wczoraj gram magiem (lvl20) i ledwo dwa kupilem. 

Za odblokowanie wszystkich klas jest 100 szt. złota, za pokonanie wszystkich AI na poziomie Expert i doprowadzenie każdej klasy do 10 poziomu też. Dodatkowo masz pierwszy wstęp na Arenę wolny, więc dostaniesz przynajmniej 1 paczkę + coś. Zrobiłeś to? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że gra się bardzo fajnie. W dużym  stopniu uprościli ją w porównaniu do WoW TCG, (który niestety przestał być wspierany przez Blizza i Crypto) ale i tak rozkmina jest.

Na razie dostaje same baty. Muszę ogarnąć jaki fajny zestaw na początek.

jakby ktoś był chętny do pogrania to mój battletag Bielski#1276.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klucz do bety, ale wolałem go sprzedać (ponad 50 dolców oO), gdyż popyt na tę betę jest ogromny, a sama gra i tak będzie f2p. Pytanie do tych co już grają. Czy ten wcześniejszy dostęp jest wart takich pieniędzy, jakie oferują za niego ludzie, czy to tylko zwykły hype jak z każdą nową produkcją od Blizza?

 

Edit: Dzięki za minusy. Boli was, że sami nie sprzedaliście czy co?

Edytowane przez Hitokiri
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klucz do bety, ale wolałem go sprzedać (ponad 50 dolców oO), gdyż popyt na tę betę jest ogromny, a sama gra i tak będzie f2p. Pytanie do tych co już grają. Czy ten wcześniejszy dostęp jest wart takich pieniędzy, jakie oferują za niego ludzie, czy to tylko zwykły hype jak z każdą nową produkcją od Blizza?

 

Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Dla jednych ta gra będzie syfem a dla drugich właśnie będzie warta tych pieniędzy. Ja osobiście bym klucza nie kupił wiedząc, że będzie to f2p. Co nie zmienia faktu, że Hearthstone to fajna gierka, zwłaszcza na nadchodzące długie wieczory.

 

Właśnie widzę, że ceny na aukcjach już i tak mocno spadły. IMO nie opłaca się nawet sprzedawać, lepiej podzielić się ze znajomymi i razem popykać Dołączona grafika

Edytowane przez maydayq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ja niestety żadnego nowego klucza nie dostałem.

Kupować keya nie warto, ale jak już się dostanie, to warto pograć. Gra jest bardzo dobra, tylko czasami, jak to w kartach, wygrywasz kilka meczy z rzędu, po czym w następnym pojedynku przez 5 rund nie możesz zrobić nic i przegrywasz. Generalnie szczęście > skill, chyba, że walczysz z kimś kto nie ma pojęcia co robi Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trilerach było pokazane, że grali na tablecie. Tylko, czy to był tablet z windowsem, czy zrobią wersję na androida? Mam tylko ten drugi :/

O 17 dostałem kluczyk z eurogamera, ledwo przeszedłem samouczek i już po pierwszej grze disconnect... Często są przerwy w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się, jak instalowałeś grę to mogłeś wybrać język. ja pierwsze co to zmieniłem na angielski. wejdź w opcje gry z poziomu battlenetu (tego programiku) i tam zmień. przy uruchomieniu powinien dobrać brakujące pliki.

i przypominam, Panowie to jest beta. nie końcowy produkt więc jak macie problem to zgłaszajcie do Blizza a nie wyżalacie się na forum, że disconnect Dołączona grafika

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...