Skocz do zawartości
darch

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba, ale znając fabułę poprzednich części zobaczysz paru znajomych i kilka nie do końca wytłumaczonych spraw się wyjaśni. Na początku gra cię pyta, którą część lubiłeś najbardziej/czy to jest twoja pierwsza część. Polecam wybrać MGS2 :D Kto grał już na PS2, ten wie o co chodzi... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę sie z tobą zgodzić!!! Co to ma być?!?! To PSX miał rozdziałkę 320x280 to PS2 ma MINIMUM 640x480 a XBOX 800x600 (zależy od gry, nie mówię że wszystkie).

1398693[/snapback]

I tu nie masz racji. PS2 nawet nie ma 640x480 (nie pamiętam już ile ma w trybie HiRes) ale większość gierek jest w niskiej rozdziałce. XBOX o ile dobrze pamiętam ma 640x480 i nic więcej. Jeśli ktoś zna dokładnie rozdziałki to podajcie. Jeśli nie to poszukam i zapodam źródło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu nie masz racji. PS2 nawet nie ma 640x480 (nie pamiętam już ile ma w trybie HiRes) ale większość gierek jest w niskiej rozdziałce. XBOX o ile dobrze pamiętam ma 640x480 i nic więcej. Jeśli ktoś zna dokładnie rozdziałki to podajcie. Jeśli nie to poszukam i zapodam źródło!

1399571[/snapback]

No to ile wedłóg was ma??????? Jak napisałem na PSX jest 320x280....jakoś gry na PS2 wyglądają lepiej to co też mają 320x280?? Bo jakoś nie wierzę.....DOWODY MI TUTAJ A NIE, I NIE WALIĆ CHŁAMA TYLKO COŚ CO JEST SPRAWDZONE...please ;).

 

Nie mam zamiaru się sprzeczać o te bzdety ale po prostu już sam nie wiem a nie lubię nie wiedzieć. Coś mi tu nie gra i tyle. Jestem bardziej przekonany że PS2 ma przynajmniej te 640x480 a z Xboxem nie wiem dokładnie ale skoro to taka wypasiona maszynka Microsoftu to chyba te 800x600 wyciąga nie ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSone ma 512x384.Kto nie wierzy to niech wezmie numer PSXa Extreme w ktorym jest recenzja TR3 i tam jest napisane ile ma ta konsola,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSone ma 512x384.Kto nie wierzy to niech wezmie numer PSXa Extreme w ktorym jest recenzja TR3 i tam jest napisane ile ma ta konsola,pozdro

1400375[/snapback]

To ja już zgupłem :) :) :) :) :) :) :). Sprawdzić nie sprawdzę bo nie mam tego numeru ;). Ale gry chyba tyle nie mają...coś dużo jak na PSX. Ja tam nie wiem, poczekam na "znafcóf" co wymyślą ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX miał max 640x240 (bez przeplotu), max 640x480 (z przeplotem), paleta 16 777 216 kolorów. O pozostałych maszynkach jeszcze nie znalazłem danych ale szukam bo mnie zaciekawiliście :D

 

Edit: Znalazłem...

 

XBOX - Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080.

Niestety nigdzie nie pisze jakie są optymalne rozdzielczości w których chodzą gry, ale pewnie 800x600.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX miał max 640x240 (bez przeplotu), max 640x480 (z przeplotem), paleta 16 777 216 kolorów. O pozostałych maszynkach jeszcze nie znalazłem danych ale szukam bo mnie zaciekawiliście :D

 

Edit: Znalazłem...

 

XBOX - Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080.

Niestety nigdzie nie pisze jakie są optymalne rozdzielczości w których chodzą gry, ale pewnie 800x600.

1400431[/snapback]

No właśnie. Mnie bardziej chodzi o to w jakich rozdziałkach giery dają a nie ile może konsola max wyświetlić. Też znalazłem do PSX że wyciśnie 640x480 ale gry 3d w takiej rozdziałce nie widziałem na PSXa. Z Xboxem masz rację. Dużo może uciągnąć ale potrzebny jest do tego telewizor HDTV a i tak gry nie są robione w takiej rozdziałce tylko w dużo niższej...tylko jakiej. Mnie się zdaje że 800x600 albo 640x480. Napisałęm że gry na PSX są w 320x280....poprawka, jeżeli już to w 320x240 ale szukam i znaleźć nie mogę żeby to potwierdzić :mur: :mur: :mur: :mur:. Co do PS2 i Xboxa to też sprawa się jeszcze rozstrzyga :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziałka PS2: nadmundo ma rację. ;)

 

Rozdziałka XBOX: cytat z zagranicznego forum:

 

99% of Xbox games support 480p, so they run in 640x480; this is only if you have a US/JP machine though, PAL systems don't support progressive scan. (unless you mod them)

 

A PAL xbox will only output an interlaced signal, which I believe is just 640x240 scaled to 720x288. (maybe they do run in 720x288; I'm not really sure to be honest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziałka PS2: nadmundo ma rację. ;)

 

Rozdziałka XBOX: cytat z zagranicznego forum:

 

99% of Xbox games support 480p, so they run in 640x480; this is only if you have a US/JP machine though, PAL systems don't support progressive scan. (unless you mod them)

 

A PAL xbox will only output an interlaced signal, which I believe is just 640x240 scaled to 720x288. (maybe they do run in 720x288; I'm not really sure to be honest)

1400953[/snapback]

Ale nadmundo pisał o PSX...czyli jak rozumiem o PlayStation (PsOne) a nie o PS2...tak zrozumiałem ;). Z Xboxem masz rację. Poczytałem trochę i wychodzi na to że większość telewizorów obsługuje rozdzielczość conajwyżej 720x486 pikseli (info prosto z nowiuśkego "PSX Extreme") co oznacza że stosowanie wyższej jest bez sensu. Hmm... rozumiem w takim razie że jeżeli ja odpalam coś na TV w 1024x768 to tak naprawdę karta oblicza wszystko w takiej rozdzielczości i to potem przeskalowuje do tych 720x486...ale nie wiem na pewno...tak by wychodziło :). Mniejsza z tym...ja chcę tego metala!!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i E3 przyniosło nam niezwykle ciekawe wieści o Metal Gear Solid. Najważniejsza wiadomość jest bardzo zła, nie zapowiedziano MGS3 na PC ! :mur: :mur: :mur:

Zapowiedziano natomiast poprawioną i rozszerzoną wersję MGS3 na PS2, nazywać się to będzie podobnie jak Substance, a dokładnie Metal Gear Solid 3: Subsistence.Będzie tam nowa, poprawiona kamera (chyba coś a'la klasyczne TPP) oraz cała masa smaczków, bonusów i przedewszystkim tryb multiplayer ! Szkoda tylko że prawdopodobnie ominie to nas PCtowców. Osobiście nie jestem zły, bo w czerwcu będę miał swoją PS2 i sobie zagram w nowego Metala. Mam dosyć czekania i nerówki, a pozatym GT4 rządzi :D

 

Kolejną ciekawą i ważną nowiną jest MGS4 który powstanie jako opus magnum najnowszej konsoli Sony czyli wychwalanej pod niebiosa przez fanów - Playstation 3. Na razie gra jest tylko w planach, ale pojawił się dosyć luzacki i niezwykle zabawny trailer "MGS4" który po prostu trzeba obejrzeć ! Coś genialnego ! Oglądając go po prostu wymiękłem ze śmiechu, takiej dawki dobrego humoru i luzackiego podejścia to jeszcze nie widziałem. Dla fanów MGS jest to rzecz obowiązkowa, więc radzę szybko zasysać ! Trailer można obejrzeź w locie albo zapisać na dysku (ale tylko najmniejszą wersję WMV).

 

MGS4 Trailer

 

Aha ! Z trailera wynika że bohaterem MGS4 będzie... SAM FISHER !!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe

 

Wczoraj oglądaliśmy stadnie filmiki z pokazu PS3...przy MGS4 ludziska z krzeseł spadali :)

Sony zaszydziło sobie wprost ze Splinter Cella...

1453290[/snapback]

Może nie SONY ale KONAMI :)

A swoją drogą ja sam spadłem z krzesła ze śmiechu po obejżeniu tegoż trailera :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY...

 

Splinter Cell był exsclusivem na XBOXa...czyli Microsoft :)

 

Zresztą nieważne...ważne że chłopaki mają poczucie humoru :)...Hideo mistrzem nad mistrze :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie chłopaki nie wkurzajta !! MGS# musi byc na PC i kuńc :) Ja żyje nadzieją ze może akurat . W gry gram bardzo mało ale 2 metale przeszedłem do końca. Zatem jak juz napisałem chce3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zbaczajcie z tematu ;) O gadaniu o sprzecie sa inne działy.

 

Kiedys jeszcze na hyperze ogladalem program, chyba relacje z Games Convention, gdzie mowili ze jak ktos cie postrzeli, to bedziesz musial wyjac sobie kule, ze zostają blizny. Fajne ;) Takie zyciowe ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że się nie da - hmm ciekawe... To skoro tv nie obsługuje 1024 to co dalej waszym zdaniem ?

1454681[/snapback]

Co to nie wiem. Wiem, że już amiga miała Super HiRes i o ile dobrze pamietam to było 1280x512. I to na zwykłym telewizorze. Wiem bo kiedyś miałem amige. ;)

 

Myślę, że zakończę tego offtopa. ;)

 

Co do wyjmowania kul hmm. Niby fajny bajer ale ja wiem. Jeśli nie będzie zbyt skomplikowane to ok. Może być. Może jeszcze coś nowatorskiego wprowadzą? :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie z powodu głupiego i niepotrzebnego pytania, lecz bardzo mnie ciekawi.

Ile wam zajęło przejście za pierwszym razem MGS3?

Jak podacie czas pierwszego przejścia poprzednich MGS'ów, się nie obrażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie z powodu głupiego i niepotrzebnego pytania, lecz bardzo mnie ciekawi.

Ile wam zajęło przejście za pierwszym razem MGS3?

Jak podacie czas pierwszego przejścia poprzednich MGS'ów, się nie obrażę.

MGS1: około 18h (co wydawało mi się nawet zabawne w obliczu tekstu z początku gry "We've got 18 hours until the deadline, You've got to hurry!" ;).

MGS2: ...nie pamiętam ale na pewno ponad 10h (w końcu filmików było tam sporo)

MGS3: Zdaje się że też koło 18h ale tutaj już nie jestem pewien, trochę to śmieszne że nie pamiętam tego a pamiętam czasy MGS1... :P.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...