Skocz do zawartości
darch

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Rekomendowane odpowiedzi

http://jpn01.konami.co.jp/movie/mgs3/mgs3_e32k3_e.asf

podany filmik zrobil na mnie DUŻE wrazenie polecam

echh od dziś zbieram na konsolę

tryb ukrywania wzbogacono o tryb przetwania ,konieczność jedzenia

węży ryb które oczywiście gniją po jakimś czasie i nie mam mowy o zapasach na zimę hehe ,mozliwość ataku dzikich zwierząt (misiów?)węży w traileze widac jakies pieski też ,teraz trzeba będzie uważać na trzask gałęzi błoto,wieksza trójwymiarowość gry wspinanie się na drzewa zwisanie i strzelanie brzmi i wygląda bardzo smakowicie wsparcie dzwięku 5.1 i utrudnienie brak radaru na normalu 8O

info o grze :

http://www.operationmgs.com/previews/mgs3preview1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczas gierka będzie wypasiona mimo iz grafika niezbyt duzo sie zmieniła od 2 częśći ale za to strasznie dużo usprawnien bedzie i wreszcie sterowac bedziemy przez cała gre Snejkiem!!TO JEST TO.Gra wyjdzie dopiero w 2004r.

 

Dla chętnych Screenshoty:

 

http://www.gamespot.com/ps2/action/metalge...creenindex.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczas gierka będzie wypasiona mimo iz grafika niezbyt duzo sie zmieniła od 2 częśći ale za to strasznie dużo usprawnien bedzie i wreszcie sterowac bedziemy przez cała gre Snejkiem!!TO JEST TO.Gra wyjdzie dopiero w 2004r

He - Sterowac bedziesz osoba o tzw codename Snake, ale czy to bedzie Solid Snake, bohater z Shadow Moses, to jest bardzo watpliwe. W roku 1960 Solid Snake'a jeszcze nie istnial, wiec w temacie kto bedzie glownym bohaterem MGS3 jest wiele opinii. Kojima chcial wywolac wiele spekulacji i trzeba przyznac udalo mu sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie nowe screeny to będzie gierka zeby przetrwac trzeba będzie się odrzywiac znalezc miejsce do spania i ubierac sie w zaleznośći od warunków.Orginalne chwyty takie same jakie stosuja jednostki specjalne i do tego (to juz norma chyba w Konami) swietna grafika i dzwiek to bedzie coś.Pozatym zauwazyliscie jak zmieniła sie twarz Snakea (o ile to jest Snake)

 

http://www.gamespot.com/ps2/action/metalge...ew_6092668.html

 

Screeny

 

http://www.gamespot.com/ps2/action/metalge...creenindex.html

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja gry ma miec miejsce w latach `60 wiec TEN snake raczej odpada...

mam tylko nadzieje, ze konami wyda konwersje na pc i poprawi w stosunku do mgs2s wymagania... jezeli gra bedzie na prawde dobra (w co wierze) szykuje sie kolejny, aczkolwiek ostatni hicior... od kojimy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwersja moze i bedzie ale bardzo puzno,co do hitów to nie wiem jak ty ale ja czekam z niecierpliwośćią na Silent Hill 4 od Konami.A Kojima podobno będzie jeszcze pracowac nad przynajmniej jedna cześćia MGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niewiele wiecie na temat tej serii.

Jest to snake a dokładniej jest to najprwdopodobniej big bos(MGS) w MGS dowidujemy sie ze snake w jest kolonem big bosa.Zreszta na koncu filmiku mgs3 widac ze snake ma taka sama blizne jaka miał big bos w pierwszym mgsie moze trochce zamieszane ale cała serii mgsa taka jest i chwała jej za to.A akcja bedzie sie działa mniej wiecej w okresie miedzy 61-64 czyli w czasie zimnej wojny zabojstwa J.F.K a wiec sztywno połaczone z polityka zreszta było tak w przypadku obu poprzednich czesci. W mgsa2 grałem tylko przez chwile na kompie istana tragedia sterowanie i cała reszta dali ciala na całej linni.Nie ma to jak PSX i PS2 obie konsole kupiłem tylko i wyłacznie dla tych gier no PS2 jeszcze dla Finala X.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niewiele wiecie na temat tej serii.

Jest to snake a dokładniej jest to najprwdopodobniej big bos(MGS) w MGS dowidujemy sie ze snake w jest kolonem big bosa.Zreszta na koncu filmiku mgs3 widac ze snake ma taka sama blizne jaka miał big bos w pierwszym mgsie moze trochce zamieszane ale cała serii mgsa taka jest i chwała jej za to.A akcja bedzie sie działa mniej wiecej w okresie miedzy 61-64 czyli w czasie zimnej wojny zabojstwa J.F.K a wiec sztywno połaczone z polityka zreszta było tak w przypadku obu poprzednich czesci. W mgsa2 grałem tylko przez chwile na kompie istana tragedia sterowanie i cała reszta dali ciala na całej linni.Nie ma to jak PSX i PS2 obie konsole kupiłem tylko i wyłacznie dla tych gier no PS2 jeszcze dla Finala X.

 

Pozdro

Ja wiedziałem o tym ale spcejalnie tego nie pisałem ponieważ to nie jest jeszcze pewne na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. W mgsa2 grałem tylko przez chwile na kompie istana tragedia sterowanie i cała reszta dali ciala na całej linni.Pozdro

No nie... Kochany KUP SOBIE PADA do puszki - też mam pleja, ale MGSa 2 przeszłem na piecu - właśnie grając na padzie .... To że klawierka nie ma nic wspólnego z padem wiadomo powszechnie, więc po co takie teksty ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ja uwielbiam serie MGS... jedynke wymęczyłem ok 7 razy na moim kochanym PSX'ie... w 2 grałem na również kochanym i moim PS2 ale niedługo bo była pożyczona :D a na oryginał stac mnie nie było... teraz zacieram rączki i czekam na MGS3 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śćiągnijcie sobie najnowszy Trailerek prezentujący możliwości kamuflażu naprawde świetne. 

 

http://download.bonusweb.cz/73a4211a0c11ba...amouflage_j.zip

no niezle jest to cale przebieranie i malowanie. szkoda tylko ze zmiana ubrania trwa ulamek sekundy :) no ale nie czepiajmy sie szczegolow.

 

no i akcja ostatnia mnie powalila zupelnie :) :lol: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3: Demo MGS 3 skradzione!

Na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo nie obyło się bez poważnych incydentów. Jednym z nich była kradzież prezentowanego dema gry Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

Było to demo pokazywane na stoiskach Sony i Konami, zawierające jeden poziom gry. Wezwana na miejsce policja szukała dwóch osobników w wieku 19-20 lat, którzy je zwinęli. Według świadków zajścia osobnicy ci po prostu wyjęli płytkę i dali dyla na zewnątrz budynku.

Nie jest wykluczone, że wspomniane demo właśnie pojawiło się w sieci

 

Tak napisali na gry.wp.pl

Ciekawe czy ktos juz znalazł to demo w sieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie niemogę uwierzyć właśnie wracam od kolegi ,przed chwilą trzymałem w ręku najnowsze cd action ,jeszcze mi serce szybciej bije - jako temat numeru największymi literami jak wół Metal Gear Solid 3 a w srodku że BĘDZIE KONWERSJA NA PC!!! swoja drogą konami trochę pograło w bambuko na trailerach umieszczając napisy excluzive ps2 ,

niemogłem się powstrzymać i musiałem zalozyć ten temat ,jak wiecie coś więcej

data premiery,(nie mialem czasu na czytanie niestety) itd proszę piszcie w tym temacie

huraaa :lol: :wink: :D

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bylo wiele razy oglaszane ze bedzie na pieca mgs3 moze tym razem cd-action sie nie myli. Jesli to prawda to zajefanie kocham ta gre ta serie i kojime ze wydal ta gre!! Jak znam zycie premiera bedzie po wakacjach abo gddziesz w grudniu bo jak juz mowione bylo excsusive ps2 wiec konsolowce musza sie nia nacieszyc by pozwolic pecetowca pograc w nia :P ale wazne ze bedzie byle kiedy ale bedzie to jest najlepsza wiadomosc.

pozdro dal fanow solid snake'a

ONLY THE SNAKE IS THE TRUE HERO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, macie na co czekać. Gierka jest wypaśna. A pojedynek z jednym z bossów, The End, to najlepszy pojedynek z bossem w historii gier video. Absolutny must-have każdego posiadacza PS2 :)

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin pewnie nic nadzwyczajnego,to tylko 3cia część najlepszej gry chyba w jaką grałem ,która miała być wyłącznie na ps2 i wktórą niemiało szans zagrać większość pctowców ,HIT oceniany wysoko przez większość serwisów choć pewnie i tak przez wielu myszkowco klawiaturowców zostanie oceniony nisko bo nie mają pada i sterowanie nie ala fps nie ma grafy z hl2 i niemyszkowe meni (miejmy nadzieję)

wie ktoś kiedy przewidywana jest premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej chodzi o exclusive dla rynku konsolowego...

1388003[/snapback]

Dokładnie. I to jeszcze chodzi o exlusive czasowy, bo za jakiś czas gierka wyjdzie na Xboxa i PC. To było pewne od początku. Konami gra uczciwie :D Skoro robią najlepsze gry na świecie, to czemu mieli by się nie podzielić z graczami innych wyznań platformowych ? :D I za to kocham Konami. Tylko że trzeba będzie jeszcze długo poczekać. Moim skromnym zdaniem, ujżymy Metala dopiero w połowie 2006. Dla tej jednej gry postanowiłem kupić sobie plejaka. Nie lubię czekać. A Snake Eater jest grą wybitną z tego co wyczytałem i zobaczyłem na trailerach i gameplayach. Jestem fanem zarówno MGS'a jak i Splintera. Te gry trzęsą cały gatunkiem stealth-action (czyli skradankami). Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy, kiedy, KIEDY WYJDZIE!!!! Już mną nosi po mieszkaniu!!! Dla tej gierki byłem skłonny kupić nawet PS2 ale doszedłem do wniosku że trochę przesadzam ;). Ale jeżeli zrypią to tak jak MGS2 na PC to ja tej gry nie chcę !!! Konwersja to była totalna padaka, engine źle zrobiony i do tego chodziło to jakoś na tym sprzęcie co wtedy był na rynku...odpalcie to teraz a na 80% coś będzie nie tak (brak tekstur albo słaba wydajność, błędy w grafie...sam ubolewam bo ma MGS2 i mam z nim same problemy :(...nawet na GF2 wsio było oki a teraz same bugi :(...gra nawet nie zyskała wiele na wydajności...wiem, mam FX ale skok z GF2 MX 400 i tak był duży w innych grach a w tej niebardzo). Jdyne co mnie trzyma w nadzieji to to że gra wyjdzie jakoś szybko...jeśli nie to chyba w końcu kupię tego PS2 (ponoć po E3 ma stanieć ;) ). Czekam jak wy bo to REWELACYJNA gra. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...