Skocz do zawartości
darch

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Rekomendowane odpowiedzi

Takie krzaki to chyba tylko na GF FX w górę się robią.

1388613[/snapback]

U mnie na GF6800 też były krzaki ale już nie ma i Substance śmiga idealnie z prędkością 60 klatek na sekundę :D Wystarczy tylko odpowiednio ustawić suwak w zakładce dotyczącej grafiki. Chodzi dokładnie o model quality, reszta może być na maxa. Właśnie sobię kolejny raz gram w MGS2 i jestem pod wrażeniem tej gry. Nawet już polubiłem Raidena, wkurza mnie tylko ilość i długość przerwyników ale i tak gra jest wybitna. Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na GF6800 też były krzaki ale już nie ma i Substance śmiga idealnie z prędkością 60 klatek na sekundę  :D Wystarczy tylko odpowiednio ustawić suwak w zakładce dotyczącej grafiki. Chodzi dokładnie o model quality, reszta może być na maxa. Właśnie sobię kolejny raz gram w MGS2 i jestem pod wrażeniem tej gry. Nawet już polubiłem Raidena, wkurza mnie tylko ilość i długość przerwyników ale i tak gra jest wybitna.

1388709[/snapback]

No u mnie bugów jest w h*j :(. Na sterach 66.93 nie ma tekstur, na innych nie ma cieni, na jeszcze innych nie ma tekstur twarzy w codecu i we wszstkich na niektórych scenkach też brakuje tekstur :mur:....same problemy. A ty jak miałeś? Tzn. co miałes nie tak, że przesunięcie jednego suwaka to naprawiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie bugów jest w h*j :(. Na sterach 66.93 nie ma tekstur, na innych nie ma cieni, na jeszcze innych nie ma tekstur twarzy w codecu i we wszstkich na niektórych scenkach też brakuje tekstur :mur:....same problemy. A ty jak miałeś? Tzn. co miałes nie tak, że przesunięcie jednego suwaka to naprawiło?

1388903[/snapback]

Więc tak. Grałem kiedyś w Subsa na GF4Ti i było wszystko OK. Kilka dni temu naszło mnie żeby pograć znowu, instaluję, odpalam i co widzę ? Ano g.ó.w.n.o widzę :D Zamiast textur była jedna wielka szaro-zielona plama z le :D kkim zarysem Snake'a i wrogów, ale grać się oczywiście nie dało. Ustawienia były chyba domyślne ale nawet do nich niezaglądałem myśląc że to jakiś złożony problem. Sprawdziwem gierkę u kumpla co ma GF5700 FX i było dokładnie to samo. Jak widzę wszyscy trzej mamy te same sterowniki, oficjalne nVidia 66.93. Później poczytałem o problemach z Subsem na forum Konami i inych forach. I przeczytałem że wystarczy ustawić "model quality" na LOW albo na drugi punkcik. I rzeczywiście podziałało i mogłem grać. Żeby nie było jednak zbyt różowo... :D W drugiej części gry na Big Shellu nie ma wogóle wody !!! Zresztą zobaczysz na obrazku. Nieba też nie ma i Big Shell wygląda jakby lewitował w zielonkawej czasoprzestrzeni :D Ale cała reszta jest idealna, textury, wrogowie, bossowie, przerywniki itd.

 

A tutaj moje dokładne ustawienia, może jakoś ci to pomoże.

 

Ustawienia 1

 

Ustawienia 2

 

Ustawienia 3

 

Ustawienia 4

 

Brak wody na Big Shell:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Grałem kiedyś w Subsa na GF4Ti i było wszystko OK. Kilka dni temu naszło mnie żeby pograć znowu, instaluję, odpalam i co widzę ? Ano g.ó.w.n.o widzę  :D Zamiast textur była jedna wielka szaro-zielona plama z le :D kkim zarysem Snake'a i wrogów, ale grać się oczywiście nie dało. Ustawienia były chyba domyślne ale nawet do nich niezaglądałem myśląc że to jakiś złożony problem. Sprawdziwem gierkę u kumpla co ma GF5700 FX i było dokładnie to samo. Jak widzę wszyscy trzej mamy te same sterowniki, oficjalne nVidia 66.93. Później poczytałem o problemach z Subsem na forum Konami i inych forach. I przeczytałem że wystarczy ustawić "model quality" na LOW albo na drugi punkcik. I rzeczywiście podziałało i mogłem grać. Żeby nie było jednak zbyt różowo...  :D W drugiej części gry na Big Shellu nie ma wogóle wody !!! Zresztą zobaczysz na obrazku. Nieba też nie ma i Big Shell wygląda jakby lewitował w zielonkawej czasoprzestrzeni  :D Ale cała reszta jest idealna, textury, wrogowie, bossowie, przerywniki itd.

 

A tutaj moje dokładne ustawienia, może jakoś ci to pomoże.

 

1389024[/snapback]

 

A u twojego kumpla pomogło? Wiesz nie chce mi się prawie 8GB instalowac tylko po to żeby to zobaczyć :)....poza tym i tak mam wrażenie że czasem na GF2 mi lepiej chodziło. Np. jak byłem na Big Shellu na jakimś mostku to chodziło płynnie a teraz na TYCH SAMYCH ustawieniach trochę zarywa :? a przecież karta jest lepsza. Brak wody to trochę cienko bo z niebem to tam kit :)....Szybko looknołem na miejsce na dysku i....no space :/ może jutro coś wymyślę.

 

Ciekawe co by się stało gdybym zainstalował tego patcha dla radków :D...pewnie by nie poszło nic...Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u twojego kumpla pomogło? Wiesz nie chce mi się prawie 8GB instalowac tylko po to żeby to zobaczyć :)....poza tym i tak mam wrażenie że czasem na GF2 mi lepiej chodziło. Np. jak byłem na Big Shellu na jakimś mostku to chodziło płynnie a teraz na TYCH SAMYCH ustawieniach trochę zarywa :? a przecież karta jest lepsza. Brak wody to trochę cienko bo z niebem to tam kit :)....Szybko looknołem na miejsce na dysku i....no space :/ może jutro coś wymyślę.

 

Ciekawe co by się stało gdybym zainstalował tego patcha dla radków :D...pewnie by nie poszło nic...Pozdro.

1389047[/snapback]

U mojego kumpla oczywiście pomogło. Subs (lubię to zdrobnienie) traktuje nasze karty (FX and 6800) jako jedno i to samo chyba :D A problem z wodą na Big Shell udało mi się właśnie rozwiązać, więc posiadacze GeForce FX and 6800, mogą już czyścić dyski i zaczynać grę :D Mało tego, nie trzeba już dawać "model quality" na low albo na 2. Z pomocą przychodzi nam genialny i prościutki programik "nVHardPage" (do zassania na www.guru3d.com). Ustawiamy sobie język polski i dajemy na zakładkę "Direct3D" i wyłączamy Pixel Shaders. To właśnie shadery okazały się koniem trojańskim dla subsa. Teraz jest woda, oraz można wszystkie ustawienia dać na HIGH. Jeszcze mam tylko problem z cieniami. Na jednym sejwie są cienie, a na drugim nie ma ! Doprawdy pierwszy raz coś takiego widzę. Ale i na to pewnie znajdzie się sposób. Ta gra zadziwia mnie pod każdym względem... :D Mam tylko nadzieję że Snake Eater będzie przeniesiony na PC idealnie, tak jak Manhunt, GTA VC czy nawet Silent Hill'e.

 

Water come back :) Pixel Shaders OFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego kumpla oczywiście pomogło. Subs (lubię to zdrobnienie) traktuje nasze karty (FX and 6800) jako jedno i to samo chyba  :D A problem z wodą na Big Shell udało mi się właśnie rozwiązać, więc posiadacze GeForce FX and 6800, mogą już czyścić dyski i zaczynać grę  :D Mało tego, nie trzeba już dawać "model quality" na low albo na 2. Z pomocą przychodzi nam genialny i prościutki programik "nVHardPage" (do zassania na www.guru3d.com). Ustawiamy sobie język polski i dajemy na zakładkę "Direct3D" i wyłączamy Pixel Shaders. To właśnie shadery okazały się koniem trojańskim dla subsa. Teraz jest woda, oraz można wszystkie ustawienia dać na HIGH. Jeszcze mam tylko problem z cieniami. Na jednym sejwie są cienie, a na drugim nie ma ! Doprawdy pierwszy raz coś takiego widzę. Ale i na to pewnie znajdzie się sposób. Ta gra zadziwia mnie pod każdym względem...  :D Mam tylko nadzieję że Snake Eater będzie przeniesiony na PC idealnie, tak jak Manhunt, GTA VC czy nawet Silent Hill'e.

 

1389937[/snapback]

Hmmm...ciekawe. Nigdy nie używałem nVHardPagea. Mam nadzieję że Pixel Shadera można właczeć i wyłączać (lamerkie pytanie wiem ale co tam :) ). Zobaczę najpierw bez tego....czyszczę dysk właśnie :) i zaraz zainstaluję. BTW: Jak wyłączysz PS to rozumiem że gogle termiczne są "całe czerwone" i żołnierze w VR nie mają cieniowanego brązoweg koloru? Nara. See ypu soon :).

 

EDIT:

:(:(:(. No niby działa ale cieni dalej nie ma a i tak bugi w grafie są :/. Ech...nVHardPagea nie sprawdzałem(pewnie coś by to dało) ale już nie mam siły do tej gry...No cush...dobrze przynajmniej że tobie działa. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie niemogę uwierzyć właśnie wracam od kolegi ,przed chwilą trzymałem w ręku najnowsze cd action ,jeszcze mi serce szybciej bije - jako temat numeru największymi literami jak wół Metal Gear Solid 3 a w srodku że BĘDZIE KONWERSJA NA PC!!! swoja drogą  konami trochę pograło w bambuko na trailerach umieszczając napisy excluzive ps2 ,

niemogłem się powstrzymać i musiałem zalozyć ten temat ,jak wiecie coś więcej

data premiery,(nie mialem czasu na czytanie niestety) itd  proszę piszcie w tym temacie

huraaa :lol:  :wink:  :D

1387303[/snapback]

Tyle że jest wielgachny problem: CDA nie sprawdza czy to ploty czy prawda. Z GT4 też tak było CDA napisało że wyjdzie na

PC, a ludzie w to uwierzyli i sru kiedy dowiedzieli sie że to plotka.

Co prawda MGS2 wyszło na PC, ale takie informacje że MGS3 jest zapowiedziane na PC byłyby na IGN'ie, gamespocie, a ja nic takowego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA juz widze ta konwersje j#$%! wam taka wersje ze bez proca 3Ghz sie nie pobawisz zawsze ale to zawsze gry z ps2 na pieca sa zdupione zwlaszcza dzwiek strasznie obciaza proca np. gta san andreas abo mgs2 wiec juz widze ta gre w akcji.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie wiele bo wyobraznie to ma chlopaczyna.

MGS3 na PC ty bylaby gratka bo narazie Splinter nie ma zadnego konkurenta i obawiam sie, ze kolejne czesci moglyby byc tylko podrasowane i sprzedawane jako odgrzewane kotlety.

Pojawi sie MGS3 (jestem przekonany, ze HIT) to i konkurencja bedzie trzymac poziom.

Co prawda nie ciagnie mnie do tej gry po czesci drugiej (bo srednio mi sie podobala) ale jak sie pojawi to niechybnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc gra straci swój urok. nie dość ze zawsze przy tego typu grach sterowanie jest zrypane. to konwersja z ps2 na monitorze bedzie wyglądac kiepawo.

 

grałem na pc w mgs2 i po 30 minutach odechciało mi się.

 

na ps2 gre przeszedłem kilka razy. i jest wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam coś powątpiewać po przeczytaniu tego cd action u kolegi

ci ludzie nie wydają mi się zbyt "poczytalni" heheh nie podali żródła tego newsa ,nic o przybliżonej dacie premiery a czytając ich wypowiedzi o niektórych grach to myslałem że śnię ,takie bzdury wypisują że głowa mała ,nie no mam nadzieję że nie dali by takiej plamy i niedali by tego jako temat numeru czasopisma wyłącznie o grach pctowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dali to znaczy że coś w tym jest...w końcu największe pismo o grach w Polsce nie może ściemniać bo by ich konkurencja dawno zjadła...:)

 

Co do premiery...Konami się nie śpieszy, wydadzą grę gdy będzie gotowa. Zarobili na niej już wystarczająco dużo i nie muszą się o kasę martwić...

 

Qrde już nie mogę się doczekać pojedynku z tym dziadkiem-snajperem. Widziałem go wersji PS2 - cud, miód i orzeszki normalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

a to nie jest jakis Prima Aprilis? ;-)

 

swoja droga wczoraj skonczylem Silent Hill 2 na PS2 - na telewizorku gra sie DUZO lepiej niz na monitorze!! wrazenie jakie robi gra jest piorunujace - a myslalem, ze SH2 juz mnie tak nie wystraszy ;-)

dzisiaj zabieram sie za MGS2 - bo w to jeszcze nie gralem za duzo - pod warunkiem, ze oderwe sie od GT4 :D

 

JAKI JA BYLEM GLUPI GRAJAC W GRY ACTION NA PC!!!

 

PC tylko do strtategii i FPP

 

(\ /)

(O.o)

(> <)

To jest kroliczek. Skopiuj kroliczka do swej sygnaturki mailowej, aby pomoc mu zdobyc dominacje nad swiatem.

 

This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego można podłączyć pc do tv i grać na padzie w takie gry ,grafa lepsza niż playowa :) ale dla mnie nie liczy się plaforma ważne żeby gra była dobra

1396948[/snapback]

 

ja mam w miare dobre wyjście TV i jakoś w grach używam monitora jak gram na pc. bo na tv jest dużo gorsza jakość.

 

nie ma co porównywac wyjścia tv w karcie graficznej do obrazu na dobrym kablu RGB i konsolce ( obraz żyleta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość z PC na TV jest gorsza? Widziałeś to na ATI? Sorry ale się z Tobą nie zgodzę. Konsole przez RGB mają ciut wyraźniejszy obraz ale ATI daje rozdzielczość na TV 1024x768 a konsole ile? XKOLCK 640x480 a PS2 jeszcze mniejszą! Pare razy miałem Xa i PS2 bo je przerabiam gościnnie ;) i widzę, że nie ma to jak wysoka rozdziałka na PC. Odpalałem Dooma3 na TV i mimo, że obraz jest extra to jednak wolę grać dalej na 19" monitorze. Nie ma to jak obraz żyleta. :D Ale to moje zdanie. :wink:

 

PS. Za to świetnie gra się na emulatorach na TV. Polecam vendette albo shadow dancer! ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sh. Dancer to z Amigi jest ? Ten ninja z psem ? Super :) A na Vendecie to pograłem swego czasu na automatach.. Świetnie się nawalało łańcuchem ;)

Co do obrazu na tv - co tam jakieś rgb, ja mam przez s-video :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS3 będzie cudowny...Nie umiem się doczekać!!!! :) :-P

Na PSX przeszłem MGS całego i na PC MGS 2 też całego.

Super gra,i naprawdę wciąga.

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość z PC na TV jest gorsza? Widziałeś to na ATI? Sorry ale się z Tobą nie zgodzę. Konsole przez RGB mają ciut wyraźniejszy obraz ale ATI daje rozdzielczość na TV 1024x768 a konsole ile? XKOLCK 640x480 a PS2 jeszcze mniejszą! Pare razy miałem Xa i PS2 bo je przerabiam gościnnie ;) i widzę, że nie ma to jak wysoka rozdziałka na PC. Odpalałem Dooma3 na TV i mimo, że obraz jest extra to jednak wolę grać dalej na 19" monitorze. Nie ma to jak obraz żyleta.  :D  Ale to moje zdanie.  :wink:

 

PS. Za to świetnie gra się na emulatorach na TV. Polecam vendette albo shadow dancer! ;)

1397262[/snapback]

No nie mogę sie z tobą zgodzić!!! Co to ma być?!?! To PSX miał rozdziałkę 320x280 to PS2 ma MINIMUM 640x480 a XBOX 800x600 (zależy od gry, nie mówię że wszystkie). Co do gry na TV to lubię to ale podłączać wszystko nie zawsze się chce ;). Ale MGS pochodzi z konsoli i powinno się w niego grać na TV. Jak puściłem kumplowi na klonie MGS2 na monitorze i na TV to powiedział jedno : "Na TV to zaje***cie wygląda" i tyle w tym temacie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...