Skocz do zawartości
krzyslikejazz

X-Kom.PL, czy serwis?Kto jest oszustem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podziękowaliśmy za płatną naprawę.

Laptop już u dziewczyny, ale ja po tym, to nie wiem czy oni coś zrobili:

Czy jest tutaj cos o dysku wspomniane, bo to najważniejsza sprawa?!

 

http://imageshack.us/a/img31/9607/cx88.jpg

http://imageshack.us/a/img826/4964/93oj.jpg

Edytowane przez krzyslikejazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przy instalacji systemu, dysk wygląda tak:

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1418285_582672748464606_1586334018_n.jpg?oh=a19426ccc268b04502ca69bd6862d9ee&oe=527C29F2

Zrezygnowałem z dalszej instalacji, żeby się Was zapytać o co tutaj chodzi?

Oddaliśmy laptopa z wyczyszczonym dyskiem więc czemu ten ma podzielone partycje i coś jest na nim zainstalowane.?

Laptop nie został jeszcze uruchomiony.

Edytowane przez krzyslikejazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że 0.9 MB/s, to jakaś tragedia?!

Jeśli komputer nie przeprowadza indeksowania, skanowania AV czy instalacji/pobierania aktualizacji, słowem nie jest zajęty to tragedia.

 

Nie wiem czy dobrze interpretuję ale jeśli przy 1057h pracy dysk ma 6738 cykli start/stop, to chyba dysk ma u was niezłą katorgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że miał średnio jeden start głowic na 10 minut. Tak jakby co chwila się wyłączał a po kilku minutach znowu uruchamiał. Podejrzewam, że w opcjach zasilania uruchomiona jest funkcja wyłączania hdd w stanie bezczynności i zdarza się Wam często korzystać z lapka na zasadzie pojedynczych krótkich spraw do załatwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop był ponownie w serwisie, ponieważ domagaliśmy się wymiany dysku.
Otrzymaliśmy odpowiedź i dzisiaj sprawdzę, czy wszystko ok:
''WYMIANA DYSKU Z 750GB 5400RMP NA 750GB 7200RMP''
Dziwie się, że w naszej najmocniejszej konfiguracji, dali fabrycznie dysk 5400RMP.

ps.Po wcześniejszym serwisie, gdzie nic nie zostało zrobione i z wadliwym dyskiem laptop wrócił, do mojej dziewczyny, MSI zafundowało mu małą rysę na ekranie. Wspomnieliśmy o tym w mailu, ale nikt nie ustosunkował się do tego. Całe szczęście po tym serwisie, nie zniszczyli go bardziej, przynajmniej wizualnie.


ps2. Model, to dokładnie 9S7-175611-213, zastanawia mnie, dlaczego na stronach internetowych ten model jest z dyskiem 7200, a nasz miał 5400RMP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...