Skocz do zawartości
Gość GRAHAM.

Ebay i 45 dni. NIe zglosilem problemu. Czyli $$$ przepadly?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 26 sierpnia zaplacilem paypalem. Do dzisiaj nie dostalem przesylki. Zasilacz do laptopa. Sprzedawca odpisywal ze trzeba czekac itp. Dzisiaj zorientowalem sie ze minelo juz 45 dni wiec nie moge tego zglosic. Rozumiem ze pieniadze prawdopodobnie przepadly?! 

Poza tym. Czy ebay protection dalby cos jezeli przedmiot opuscil granice USA???

Gdzie sie dowiadywac na poczcie polskiej w sprawie przedmiotu?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Polska to taka czarna dziura i przesyłki nierejestrowane lubią znikać jak tylko przekroczą granicę.. wysyłali mi z Zavvi trójpak koszulek - nie doszło to wysłali jeszcze raz - nie doszło.. olałem bo głupio pisać do sklepu że znowu się "zgubiło". Nauczka - zamawiać kurierem lub rejestrowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wlasnie sie stalo. 

1) Kazali spadac - 45 dni minelo. Mam nauczke. 

2) Dzwonilem na infolinie poczty polskiej. List ktory wyslano w stanach zjednoczonych mozna bylo sledzic. W polsce jest traktowany jako zwykly niepolecony. Czyli podejrzewam ze przesylke wessalo.

EOT. Dołączona grafika

 

Jeśli płaciłeś kartą kredytową podpiętą do Paypala (a nie środkami wpłaconymi na konto Paypal), to zwróć się do banku o cashback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem niedawno przedłużającą się paczke z HongKongu. Polecam pod koniec tego czasu odrazu otworzyć "Dipute" w paypal'u i tym samym przedłużamy czas oczekiwania i nie tracimy szansy na odzyskanie pieniędzy w razie co. Paczka w końcu doszła na szczęście.

 

BTW paczki od kilku miesięcy idą bardzo długo a Chińczycy piszą o bardzo wzmożonej kontroli wszystkiego co wychodzi z HongKongu. Z reszty chin tego problemu nie ma i faktycznie z Szanghaju czy Pekinu wszystko dociera w typowym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...