Skocz do zawartości
robotek

Zamiana, sprzęt, itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz kolejny, dawno mnie nie było, czas wytrzeć kurz z tych pułek :)

 

A więc. mam obecnie takie coś:
1,
MOBO:Gigabyte ----- nie wiem jeszcze sprawdzę :D
Proc:i5 650 (1156)
Ram:20Gb ramu (nie nie gram, jak to początkujący informatyk szukam swojego powołania ;p i zdarza sie że i 20gb to mało :D)
Grafika:tu szału nie ma GTS450 ot taki sobie sprzęcik, daje rade z gierkami na minimum :d
2.
MOBO:Gigabyte
Proc:Athlon 640 (4x3.0)
Ram:4GB Goodram
Grafika: GTS250 też szału nie ma ;d
3.
Mobo: Asus coś na am2
Proc:AMD Athlon 64 x2 / athlon II (zalezy jaki mam kaprys, ostatnio wziął mnie sentyment i odpalałem na 64)

Ram: 2GB DDR2 6400
Grafika: sentymentalna, ciągnąca to co chciałem!!! HD2600pro od asusa <3 albo 2400 ale działa jak śmietana z rana!

teraz pytanie. czasem przydają się te kompy choćby i jak kumple przychodzą to się nie lampia w mój monitor tylko grają ze mną :d ale ja bym chciał z 2/3 zrobić jeden czyli żeby były dwa PCty 

słyszałem że mogę tego I5 zostawić tylko grafe lepszą bo marnuje potencjał :D a mam połączyć te dwa AMD-ki na jakiś konkretny phenom lub FX
co wy o tym sądzicie? oraz czy opłaca się kupować 7/8? w sęsie który lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj allegro, aukcje zakończone.

MOBO:Gigabyte ----- nie wiem jeszcze sprawdzę Dołączona grafika

Proc:i5 650 (1156)
Ram:20Gb ramu (nie nie gram, jak to początkujący informatyk szukam swojego powołania ;p i zdarza sie że i 20gb to mało Dołączona grafika)
Grafika:tu szału nie ma GTS450 ot taki sobie sprzęcik, daje rade z gierkami na minimum Dołączona grafika

Interesujące z tym ramem http://ark.intel.com/pl/products/43546/intel-core-i5-650-processor-4m-cache-3_20-ghz

Procesor słaby, wydajność na poziomie obecnych Pentiumów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...