Skocz do zawartości
Roondel

Unlock bios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jeżeli złorzyłem w złym dziale prosze o przeniesienie.A wiec, posiadam nootebooka HP MINI 210-2000 z biosem Insyde F.24. Jak wiem ten oto bios ma ograniczone funkcje. Moje pytanie brzmi jak go odblkowac.edit: Wszystko zaczeło sie od formata booka. Nie ma on wejsca na cd wiec pozostaje instalacja z pendrive. Próbowałem róznych sposobów, przeleciałem wszystkie dostepne metody jak zainstalowac system z pendrive, botowanie, potem wypalanie iso. Próbowałem tez na własnym usb wgrac pliki zwiazane z automatycznym rozruchem przy starcie MultiBootISOs-v0.2, MobaLivecs_v2.1. Próbowałem tez uzyc programy, ktory wymusza przy starcie przeszukanie usb Plop Boot Manager. Nic nie daje skutku aby ten cholerny system wgrac.Wiec natkąłem sie na wiadomosc ze ten bios jest pod pewnym wzgledem zablokowany, widziałem jakis angielski filmik na youtube jak gosciu prezetuje go z wielkoma funkcjami typu Advenge (czy jakos tak, ze przy starcie sprawdza usb/cd/dvd itp. i trzeba go ustawic na Enabled). Wiec mam juz dosc siedze juz 1 tydzien nad tym jak wgrac system za pomoca usb, postanowiłem zapytac ludzi z wieksza wiedza i doswiadczeniem.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...