Skocz do zawartości
z-x

Laptop "dla rodziców" - filmy/internet/office

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam czegoś sensownego dla rodziców. Zastosowanie dość standardowe - czyli proste przeglądanie stron, trochę office i oglądanie filmów. Poczytałem kilka ostatnich wątków na forum, ale najczęściej polecane modele Lenovo bardzo ciężko już dostać.

 

Wymagania:

- Przekątna w okolicach 15.6 cala

- Windows 7 chodzący płynnie, 1080i odtwarzane bez przycięć (Core i3 to udźwignie?)

- HDMI optymalnie bądź VGA

- Sensowna kamerka do Skype

- Przynajmniej dwa porty USB

- Chociaż ze 4 godziny na baterii (im więcej tym lepiej)

- Najlepiej bez systemu bo jestem w stanie przenieść licencję

- Matowe wykończenie matrycy

- Solidnie wykonana obudowa, rodzice średnio traktują sprzęt a nie chcę wypadających klawiszy po pół roku

 

Cena? Jak najmniejsza oczywiście. Chciałbym coś w okolicach 1500, ale jeśli jest sens mogę dopłacić. Chętnie oddałbym np. dedykowaną grafikę za kilka złotych w kieszeni, bo rodzice zupełnie nie wykorzystają jej mocy, ale przeglądając oferty producentów trudno o taką 'modułowość'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra ostatnio szukała laptopa o podobnych wymaganiach i po przeglądnięciu Asusów, MSI, Acerów wybrałem jej dokładnie ten Lenovo B590. I3 czy nawet B960 spokojnie FHD pociągną (40Mbps). System ma być w tej cenie czy masz już? Swoją drogą na tego Lenovo dokładnie 2 dni czekałem więc nie wiem czy tak ciężko dostać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...