Skocz do zawartości
czarnozeby

State of Decay

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne ze nikt na forum nie zamieścił jeszcze tego tytułu. Gra jest świetna trochę niedopracowana ze względu że została wypuszczona na razie na konsole a nie na PC ale nie przeszkadza układ klawiatury, można się przyzwyczaić do sterowania dość często wychodzą też patche które co nieco poprawiają.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by coś więcej napisać w pierwszym poście, może nawet umieścić filmik z rozgrywki? Jakiś linki oficjalne?

 

 

Gra jest dostępna na PC tylko, że to na razie Early Access: http://bit.ly/16IPwov

Koszt 19 euro.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić klucz na allegro w formie prezentu jest jeszcze taniej, co do gry to być może bym tak zrobił tylko jestem ograniczony na telefonie.

Gra jest świetna i jeżeli ktoś lubi Sandboxowe klimaty i do tego jest zwolennikiem filmu the walking dead to pozycja jest dla niego obowiązkowa.

Gra jest stosunkowo krótka jeżeli idzie się zgodnie z fabuła, można sobie ja wydłużyć grając w misję poboczne i pomagając ludziom w przetrwaniu.

Jest duże zróżnicowanie broni zarówno białej i palnej. W większości misji pomagają nam samochody został również wprowadzony system rozbudowy postaci co prawda nie tak bardzo jak można to zaobserwować w innych grach rpg ale zawsze coś.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi laty temat zombie wciąż w modzie i właściwie mam wrażenie, że coraz więcej tego wychodzi - i gier i filmów i seriali ;>
Poczekam, aż gra będzie ukończona i dopieszczona, bo może być zacna - na razie muszę pokończyć to, co już mam (nie)ruszone ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam odpowiednią ilość zasobów i ludzi, ale nie mogę przenieść swojej bazy.  Aktualnie moim schronieniem jest kościół, więc nie powinno być z tym problemu.. Znajdując się w potencjalnej bazie po wciśnięciu alt nie widnieje opjca przeprowadzenia się. W czym tkwi problem?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...