Skocz do zawartości
maxikazz

Nowa karta graficzna do starego komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jest to mój pierwszy wpis. Chciałbym się dowiedzieć czy jest sens montowania nowej karty graficznej do starego komputera?

 

Mój obecny zestaw:

Karta: GeForce GTS 450

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4Ghz

Płyta: Intel DQ35MP

RAM: 4x1GB DDR2

Zasilacz: Modecom Feel 2 500W

 

Karta jaką chciałbym tutaj wstawić to MSI GTX 660 TFIII 2GB DDR5 192BIT (N660 TF 2GD5/OC), ewentualnie coś słabszego jak 650 Ti lub 650 Ti Boost.

 

Obecny zestaw pozwala mi na spokojnie granie w BF3 przy 30-50 fps na średnich detalach w rozdzielczości 1680x1050. Beta BF4 to była męczarnia przy 15-25 fps na niskich detalach dlatego chciałbym zwiększyć wydajność sprzętu niskim kosztem żeby nie kupować nowego zestawu dla jednej gry (BF4).

 

Czy powyższe karty będą nadawały się do mojego zestawu i czy dadzą radę osiągnąć więcej jak 30 fps z moim sprzętem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego procka , szczególnie na stock to zwykłe GTX650Ti będzie już max .Optymalnie to GTX650 - choć karta droga jak na swoją wydajność , w tej cenie masz wydajniejsze HD7770/HD7790 .Choć nie wiem czy zmiana karty pomoże w BF4 względem tego co masz, podejrzewam że to procek jest powodem takiej ilości fps .Podkręć go - Q6600 mają dość spory potencjał jeśli chodzi o OC - wtedy też możesz myśleć o GTX650Ti Boost .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...