Skocz do zawartości
Maniakalny

LC 0.9 - z walających się czesci po domu

Rekomendowane odpowiedzi

specs:
cpu: xeon x5687 3,6ghz
mobo: asus p6x58d premium
ram: 4x4gb 2133mhz patriot viper extreme (w dostawie)
gpu: ms HD7750 2GB  (aktualnie nic lepszego nie mam)
ssd: vertex 4 120gb
psu: sapphire pure psu 625W (to samo co enermax modu82+ 625W)
case: lian li pc60 plus (stara z 2005 roku, kupiona na allegro chyba za 50zł lekko 3 lata temu) - pocięta kątowką, poklejona matami i dziwnie powiercona, jako tako udało doprowadzic ją do ładnego stanu, pozostał do poprawienia otwór pod okno, zdjęc nie zrobilem bo wyglada aktualnie tragicznie)

chlodzenie:
cpu: swiftech apogee XT (mocowanie tymczasowe - jak znajde backplate 1366 to zamontuje normalnie)
mobo: EK asus x58 + 2x mosfet asus
chłodnica: phobuya 2x120 gruba + 2x enermax 120mm + grill 2x120 wlasnej roboty (niestety grill musiałbyc ze wzglegu na niedbałe wycięcie otworu pod grill przez poprzednego wlasciciela)
pompka: EK + rezik EK
złaczki: 8/10 + wąż innovatek blue (uzywany - mialem kilka skrawków) na styk starczylo - mam tygona 10/16 + bitspowery matt black ale w blok na cpu nie wchodza (a nie mam imbusa malutkiego zeby zmienic polożenie wlotu)

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie bawiłem - max oc jakie mi się udało to 5018mhz (biorąc pod uwage brak skilla wydaje mi sie ze ok)

Poza tym myslalem ze komputer zostanie ze mną długo, wiec przygotowalem wstepne projekty coverow na tył i spod płyty, ale w między czasie sie sprzedał, wiec updatow raczej juz nie będzie Dołączona grafika, chyba zeznajde zapinki do HK3.0 pod 1155 to wrzuce tu zdjecia nowego projektu

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlozone na szybko

i5 4570 + supreme HF
z87-g45 gaming
4x4gb 1600
hd7970 + blok aqua
zt750 (do zmiany bo szumi)
lian a05 + grill aqua
pompa ek2.2 z rezem
chlodnica 2x120 jak skraplacz (chyba aquacomputer)

Temp załosne bo niestety chłodnica ma gwinty M4, wiec brak srub aktualnie - na chłodnicy jedna noctua o mocy 1,2W i feser blue sie gotuje

Docelowo na chłodnicy bedą 4 wentyle - push-pull

tn_IMG_0185.JPG
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...