Skocz do zawartości
Mistar

Komputer ~3000zł przeznaczony do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedługo planuję zmianę sprzętu po małym oczytaniu złożyłem coś takiego

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/data__eJyrViooyk8pzS5RsopWMjUzMlLSUTI1NzQHUaYmpiDKzMxIKVZHKTMnvzgZpMoQKIjAsbUAQs8P6Q**

 

Do tego oczywiście potrzebuję dołożyć jakiś zasilacz i obudowę ( co do obudowy coś prostego bez zbędnych bajerów które tylko zwiększą jej cenne ) w tej sprawie liczę na was.

Czy powyższy zestaw będzie działał dobrze( tutaj niepewne spojrzenie na dobraną płytę główną ), może można na czymś oszczędzić nie tracąc za dużo ? albo trochę dołożyć zyskując na mocy. Myślałem też nad kartą radeona R9 280X czy ona dużo różni się od tej co podałem w konfiguracji ? Zestaw nie będzie podkręcany.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, na morele jest jakieś 110zł różnicy pomiędzy tymi dwoma kartami, ale nadal nie wiem czy są jakieś znaczące różnice miedzy nimi. Dzięki Hashirama za propozycję jak byś mi jeszcze wyjaśnił dlaczego wybrałeś ten procek i jak w przypadku karty czy jest to znacząca różnica, był bym wdzięczny za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek jest najbardziej opłacalny względem wydajności, bez podkręcania. Karta wydajnościowo jest na poziomie 770 w zależności od gry, jeżeli ważne jest mniejsze zużycie prądu i cisza to lepiej wybrać http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-770-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-gtx770-n770-tf-2gd5-oc-546561/

Edytowane przez Hashirama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...