Skocz do zawartości
Havok

Zasilanie kart w SLI

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje polaczenie dwóch kart GTX570 i mam problem z zasilaniem tego zestawu. Zasilacz któy posiadam to OCZ700SXS2. Mocy teoretycznie powinno wystarczyć, problem w tym, ze zasilacz posiada dwa kable PCIE-6. Nie znalazłem nigdzie rozdzielaczy na PCIE-6 można znaleźć jedynie 2x molex -> PCIE-6. Pytanie czy druga kartę można zasilić korzystajac z takich rozdzielaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie to ten zasilacz bedzie dzialal na max swoich mozliwosci jezeli w ogole pociagnie dwie 570...

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Zasilacz jest jaki jest, nie kupowałem go z myślą, że kiedyś zechcę podłączyć dwie karty. Mam nadzieję, że da radę jeśli nie będę kombinował co dalej. Tzn. czy kupić nowy czy spróbować sprzedać dwie karty i kupić nową. Thx za uwagi.

Edytowane przez Havok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jeszczd nie kupiles 570 to nie rob tego. kup lepiej jedna 680 lub 770 niz druga 570. seria 5xx kiepsko dziala w sli.

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Karta już kupiona ;). Jeżeli uda się to odpalić i będzie nieco lepiej niż na pojedynczej karcie to będę zadowolony. Gdyby nie to, że kupiłem większy monitor to prawdopodobnie zostałbym z jedną kartą. Obecnie gram na tyle mało, że wydawanie ponad 1000 pln na nową kartę niezbyt się kalkuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...