Skocz do zawartości
NeviX

GTX 760 MSI Gaming app.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedawno stałem sie posiadaczem karty MSI GTX 760 TwinFrozr IV. Zamierzałem nagrać pare filmów z gier więc załączyłem Frapsa a następnie BF4.

Niestety ilość FPS i bugi jakimi pochwalił się BF4 sprawiły, iż niezwłocznie chciałem podkręcić GTXa tak bym mógł zobaczyć coś innego niż 20 FPS.

Po pobraniu ~20 milionów programów do podkręcania (gdzie albo nie widziały mojej karty, albo wcale jej nie podkręcały) postanowiłem użyć prostej aplikacji MS gaming app.

I w tym momencie skączyła mi się cierpliwość gdyż po naciśnięciu przycisku OC ikony przesuneły z lewej dolnej strony na góre (tak jakby nie moża było tam ich ustawić) po czym Wywaliło mi Windowsa do blue screena i musiałem resetować PC na twardo.

 

Dodam iż po zakupie Mój pc miał problem z wykryciem tej karty, niewiadomo dlaczego problem sam się naprawił.

 

Mój Setup:
Intel Core i5-3570k

Asrock Z77 Extreme 4

Cosair SV 650

MSI GTX 760 TwinFrozr IV

Edytowane przez NeviX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy klikam apply resetuje sie do defelut.

A gdy proboje zrobić cokolwiek innego np. zrobić screenshoota program crashuje sie.

 

Afterburner blokuje mi napiecie i nie moge go odblokować za Chiny

Sapphire TRIXX nie wykrywa karty...

...tak samo jak RivaTuner.

MSI Gamming App odwala cyrki.

 

Moze po prostu sprzedam tą kartę i kupie sobie 780 Ti :/

 

Nie wiem co zrobić, jestem otwarty na propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...