Jump to content
seq12

Problem z bootowaniem płyty instalacyjnej Windows

Recommended Posts

Witam, mam problem chce sobie sformatować komputer, lecz nie mogę ponieważ przyczyną prawdopodobnie tego jest to że Bios nie widzi płyty instalacyjnej i jej nie czyta.
Płyta jest bootowalna, ale nie chodzi tylko o tą gdyż probówałem 2 inne windowsy, i jest to samo bios nie widzi płyty, więc odpada że to wina płyty bo tak jak napisałem innych też nie czyta. Z Systemu windowsa płytę czyta jak najbardziej dobrze. W biosie ustawiłem 1 st Boot na dysk Cd/Dvd i próbowałem również na Sata, Hard Disk i probówałem chyba wszystkich możliwych kombinacji lecz bez skutku. Próbowałem również wiele innych sposobów jakie znalazłem na różnych forach w internecie, ale nadal to nie pomaga. Dodam że raczej napęd jest dobry, gdyż z poziomu startu systemu windows płytę czyta jak wspomniałem wyżej jeszcze 3,4 miesiące temu nie miałem z tym problemu wrzuciłem płytkę do napędu i nie było problemu, teraz nagle jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.