Skocz do zawartości
samzi

Laptop z allegro do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym was zapytać jakiego używanego laptopa z alledrogo do 500zł byście mi polecili

wcześniej miałem emachines e720 i był wystarczający nie chodzi mi o laptopa do gier zależy mi tylko na tym żeby płynnie i szybko działał głównie będzie używany tylko do przeglądania internetu 
w jedyną grę jaką gram to cs:s  ta gra jest na silniku z HL2 więc wielkich wymagań nie ma jedyne co mnie denerwowało na starym laptopie to to jak ponad 60 osób na serwer wchodziło to grafilka nie wyrabiała i się cieło 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i mam nadzieję że coś mi polecicie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym was zapytać jakiego używanego laptopa z alledrogo do 500zł byście mi polecili

wcześniej miałem emachines e720 i był wystarczający nie chodzi mi o laptopa do gier zależy mi tylko na tym żeby płynnie i szybko działał głównie będzie używany tylko do przeglądania internetu 

w jedyną grę jaką gram to cs:s  ta gra jest na silniku z HL2 więc wielkich wymagań nie ma jedyne co mnie denerwowało na starym laptopie to to jak ponad 60 osób na serwer wchodziło to grafilka nie wyrabiała i się cieło 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i mam nadzieję że coś mi polecicie Dołączona grafika

Witam najlepszą opcją moim zdaniem byłby jakiś IBM

 

Modele któe mogę polecić to:

 

IBM T43

IBM T60

 

Idealnie byłoby trafić w tej cenie T60p z matryca IPS 1600x1200

 

ja takiego trafiłem za 400zł

 

IC2 DUO , grafika radeon v5200 (odpowednik radeona x1600)

mam 1GB ramu ddr II 667MHz

dysk samsung F1 640GB

 

 

Chodzi super no i matryca rewelacja

 

Przekątna ekrany 4:3

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...