Jump to content
YogiCK

Wielka wyprz u YogiCK - 3x słuchawki Philips, 2x telefony Nokia, trochę car audio i akcesoriów do komputera

Recommended Posts

Trochę gratów z szafki:

 

Słuchawki:

 

1. Philips SHP5401

Od 3 lat w moich rękach, lekko poobcierane na krawędziach tych srebrnych pasków, powycierane wszystkie napisy, brak gąbki pod pałąkiem. Niestety coś dziwnego stało się z padami po ostatniej próbie prania - lekko jakby się zmechaciły, na szczęście jest to tylko kwestia wyglądu - wygoda noszenia ani dźwięk się nie zmieniły. W czerwcu 2012 zrekablowane zostały prze FlameRunner'a z forum mp3store 2-metrowym Conducfilem Sonolene 3014 zakończonym prosty Neutrikiem. Poza tym nigdy nie modowane. Brak pudełka i gwarancji.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Cena - 55zł

 

 

2. Philips SHP2700

Odkupione od Dudki z forum mp3store miesiąc temu. W stanie praktycznie idealnym, brak uszkodzeń. Nie modowane, nie rekablowane. Oryginalne pudełko obecne, niestety brak paragonu = brak gwarancji.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Cena - 55zł

 

 

3. Philips SHE9503

Używane przez moją siostrę przez 2 miesiące, potem pół roku przeleżały w szafce. Pochodzą z wymiany gwarancyjnej za inne 9503. Oryginalne pudełko z wszystkimi gumkami i przedłużką, brak już gwarancji.

 

Dołączona grafika

 

Cena - 35zł

 

 

========================================================================

 

 

Graty do komputera:

 

1. Creative Sound Blaster Surround 5.1 USB SB0490

Znana również jako SB Live! 24-bit External SB0490 - to są te same karty, różnice to tylko kolor obudowy i akcesoria jakie były oryginalnie w zestawie. Gra lekko basowo, czysto, bez szumów czy innych zakłóceń. Dla mnie reprezentuje wyższy poziom niż popularny SB Audigy SE SB0570. Sama karta + kabel USB.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Cena - 65zł

 

 

2. Tuner TV Compro VideoMate X50

Analogowy tuner TV do komputera. Niestety DVB-T nie odbiera, ale jak ktoś używa kablówki to z powodzeniem jeszcze poogląda na nim telewizję. Dość czuły głowica odporna na zakłócenia, dobrej jakości wejścia wideo - można bezproblemowo pozgrywać za jego pomocą stare nagrania z kaset VHS. Działa bez problemu pod Windowsem 7 x64, brak póki co sterowników pod 8kę ale podobno bez problemu działają te od starszej wersji. W zestawie karta z pilotem, czujnikiem podczerwieni oraz oryginalne pudełko, gwarancji brak.

 

Dołączona grafika

 

Cena - 20zł

 

 

3. Mysz do laptopa Sweex

Pamiątka z ostatniego eventu MSI & PurePC. Nigdy nie otwierane opakowanie.

 

Dołączona grafika

 

Cena - 10zł? Ew jako gratis przy zamówieniu czegoś innego Dołączona grafika

 

 

========================================================================

 

 

Telefony:

 

 

1. Nokia C2-05

Telefon kupiony pod koniec maja 2013. Używany przez 2 tygodnie przez starszą osobę po czym został schowany do pudełka - jednak ciężko było się przestawić na inny model. Oryginalne pudełko, wszystkie akcesoria i dokumenty. Gwarancja do końca maja 2015. Brak simlocka.

 

Dołączona grafika

 

Cena - 75zł

 

 

1. Nokia 2730 classic

Telefon kupiony w połowie października 2010. Dość mocno porysowana obudowa, poza tym 100% sprawny. Oryginalne pudełko, wszystkie akcesoria i dokumenty. Brak już gwarancji. Simlock Orange.

 

Dołączona grafika

 

Cena - 50zł

 

 

========================================================================

 

 

Na koniec trochę car audio:

 

 

1. Blaupunkt San Diego MP27

Radio samochodowe z CD, czyta pliki MP3. Niedawno czyszczony laser. Bez problemu odtwarza nawet dość mocno porysowane płyty. Lekko uszkodzone jest mocowanie ramki ozdobnej panelu, ale znalazłem patent na zamocowanie jej tak by sama nie odpadała bez klejenia. W zestawie radio z ramką ozdobną i metalową półkieszenią montażową, kabel z wyjściem na 4-kanałowy wzmacniacz, kabel LineIn z wtyczką minijack (można podpiąć zewnętrzny odtwarzacz mp3, komórkę itd) oraz karta gwarancyjna.

 

Dołączona grafika

 

Cena - 80zł

 

 

2. Magnat Car Fit 132

Proste głośniki dwudrożne, rozmiar 130mm. Nie grają jakoś genialnie, ale jeżeli komuś zależy żeby tylko coś grało w aucie bez robienia dyskoteki to dobry wybór. W zestawie same głośniki.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Cena - 25zł

 

 

========================================================================

 

 

Przesyłka Pocztą Polską lub Paczkomatem.

Kontakt - PW lub GG 9877690

Edited by YogiCK

Share this post


Link to post
Share on other sitesAktualności

Artykuły×
×
  • Create New...