Skocz do zawartości
beno21

Test BARTKA 2500+

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by sie pochwalic- po dlugich poszukiwaniach znalazlem !

Bartona 2500+ - AXDA 2500 KV4D 9858877250037 AQXDA 0322SMW

Wiec kupilem paste wypolerowalem wentyla i do boju.

Zawsze zaczynam z grubej rury wiec stwierdzilem ze od 2500 Mhz trza by zaczac i dalem mnoznik X 15. Wstal ale do windy nie wszedl.

zmienilem szyne na 160 i mam stabilne 2400 MHZ wiec nie jest zle.

Napiecie 2.0 V

A najleprza jest temperatura, wszyscy biadola ze im bartony sie strasznie grzeja a tu lipa mam 36 stopni ??? Na 1700/2800 mialbym teraz 48 stopni , dlamnie rewelacja, ciekawe jak dostane moje WC, to pozamiatam ale zeby tak smigac na poiwietrzu to juz jest cos( dwie godziny polerowania wentula - papier od 280 do 1000 - ladne lusterko mi wyszlo i pasta Artic silver 3i 8.8 W - leprzej u mnie w sklepach niemieli 40 zeta za 3g ).

Wiec zabieram sie za dalsze testy.

Ale jazda bedzie dopiero z WC - a to po pietnastym.

A jak tam wasze Bartony ???

Podajcie do czego zescie doszli MHZ, temp. Vcore i chlodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test ciag dalszy.

szyna 163 Mhz Proc 2450 MHZ temp w stresie 51 stopni, w spoczynku 39 stopnia ???

czy ktos tu jeszcze ma bartka ???

cchyba dojde do stabilnego 2500 Mhz na moim wentylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych temeratur to normalnie zazdroszcze moj ma niekrecony 42 stopnie w spoczynku jak mu dowale jakies gry to w upaly nawet 50 potrafi pokazac

Te temperatury to nie taka rewelacja. Miałem ta płyte główną (MSI KT3 Ultra2) i ona pokazuje tylko temperature spod procesora, a nie z jądra(cpu die). Także na dzień dobry można sobie do niej doliczyć z 10 stopni minimum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zmniejszasz FSB ??? 8O 8O 8O

dobre pytanie :)

W sumie o samo taktowanie chodzi :/ Z drugiej tez strony przy tym fsb moze miec tylko synchronicznie z pamieciami (?) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zmniejszasz FSB ??? 8O 8O 8O

dobre pytanie :)

W sumie o samo taktowanie chodzi :/ Z drugiej tez strony przy tym fsb moze miec tylko synchronicznie z pamieciami (?) :?

Przecież pamięci ma 333, jak i bartka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja super ale mnoznik ustawilem na X 15 i wychodzi przy 166 - 2500 MHZ a tam tylko do windy i koniec a ze niechcialo mi sie wyciagac proca to zjechalem do 163 mhz a moje pamiatki i tak niepujda powyzej 170 mhz ( kicha ) ale na razie to testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja super ale mnoznik ustawilem na X 15 i wychodzi przy 166 - 2500 MHZ a tam tylko do windy i koniec a ze niechcialo mi sie wyciagac proca to zjechalem do 163 mhz a moje pamiatki i tak niepujda powyzej 170 mhz ( kicha ) ale na razie to testy

Sorx. Nie wpadło mi jakoś do głowy, że do pamiątek mogłeś nie mieć tyle szczęścia, co do proca. Wydawało mi się, że płyta ciągnie 180Mhz bez problemu i o tym myślałem, o pamiątkach jakoś nie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak to juz jest mialem ostatnio w domu 400 Elixira ale znuw niechcialo mi sie wyciagzc mojego 1700@2800 i zmieniac mnoznika w dul zeby je sprawdzic wiec oddalem i wziolem bartona bo bardziej potrzebuje nowego proca ( dwa kompy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...