Skocz do zawartości
ChristeQ

SSD jaki kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Idą święta, przydałoby się posprzątać tu i ówdzie w sprzęcie. Może wpadną jakieś zniżki, kto wie? Wracając do tematu, szukam solidnego, szybkiego, dobrego i wytrzymałego dysku SSD w rozsądnej cenie.. Będzie na nim system Windows 7 64bit + jedna gra np. Bf4 (w to ostatnio pykam najwięcej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M5S, a nie MPS.

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/4856457

 

Ma niższy zapis niż M5 PRO, ale to nie jest problem. Zwłaszcza że dysk głównie pod system. Do innego użytku jak gry też sie sprawdzi, ale to wciąż za drogi interes by był do takich zastosowań. Inna sprawa że większośc gier i tak działa podobnie co na zwykłym HDD. Niektóre szybciej się ładują. Ale na ilość FPS to nie ma wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil dokładnie nie wiem skąd to "P" mi wyskoczyło. Promocji szukaj w X-Kom np. Ostatnio przez 5 godzin Samsung 840 pro był za 439zł o ile sie nie myle. To Była super okazja bo to czołowy dysk na rynku. Ogolnie to na kingstonie V300 niby różnicy nie zauważysz, ale wymienione wyżej to czołówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M5S, a nie MPS.

 

http://www.skapiec.pl/site/codomp/4856457

 

Ma niższy zapis niż M5 PRO, ale to nie jest problem. Zwłaszcza że dysk głównie pod system. Do innego użytku jak gry też sie sprawdzi, ale to wciąż za drogi interes by był do takich zastosowań. Inna sprawa że większośc gier i tak działa podobnie co na zwykłym HDD. Niektóre szybciej się ładują. Ale na ilość FPS to nie ma wpływu.

Tak chodzi o ładowanie gry, a dokładniej mapy przed rozgrywką Dołączona grafika

Zapis dużo w tym przypadku nie robi to racja. Raz zapisane i dysk ma spokój z tym. Tylko odczyt. Ok nastawiony jestem na tego Plextora M5S PX. Dzięki za poprawkę Dołączona grafika

 

Devil dokładnie nie wiem skąd to "P" mi wyskoczyło. Promocji szukaj w X-Kom np. Ostatnio przez 5 godzin Samsung 840 pro był za 439zł o ile sie nie myle. To Była super okazja bo to czołowy dysk na rynku. Ogolnie to na kingstonie V300 niby różnicy nie zauważysz, ale wymienione wyżej to czołówka.

Dzięki za przydatną informację. Przyda się.

 

Plextor jest liderem rynku. M5S spokojnie nada się na systemowy, a jest "ciut" tańszy niż M5 Pro Xtreme.

Ok.

 

Pozostaje jeszcze jedna kwestia, czy w zestawie są takie boczne uchwyty do zamocowania w 3,5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie uchwyty, a właściwie tacka jest w M5 Pro. M5S chyba tego nie ma, ale za to jest dużo tańszy, więc możesz taką tackę dokupić osobno, na własną rękę. Lub po prostu połóż dysk "luzem". Nic mu się nie stanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...